Baby sprei 50ml
9.8
5 hindajat

1. Sterimar Baby sprei 50ml

Sterimar baby on spetsiaalselt vastsündinute ja väikelaste nina igapäevaseks puhastamiseks. Toimeaine: merevesi. Valmistaja: Laboratoires Fumouze, Prantsusmaa.


Lisas Kätu 08.05.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tänu väiksele suurusele saab Sterimar Baby pudeliga kergemini lapse ees liikuda ja on väiksem oht ninale haiget teha. Kilohinna järgi on küll kallim, sama raha eest saab 3x suurema teise firma merevee pihusti, aga kvaliteedi ja kasutusmugavuse poolest on Sterimar Baby parim.”

08.05.2012 00:04 - Kätu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Unidose ampullid
8.8
9 hindajat

2. Humer Unidose ampullid

Steriilne isotooniline merevee lahus. Kasutatakse ninahügieeniks ja ninaõõnsuste puhastamiseks. Aitab puhastada ninaõõnsusi koorikutest ja märjast sekreedit. Ei sisalda säilitusaineid. Sisaldab mikroelemente. Sobib kasutamiseks ka beebidel. Humerit võib kasutada 1...6 korda päevas. Tootja: Laboratoires Urgo, Prantsusmaa


Lisas Kätu 08.05.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ampullides soolvesi on väga sobiv just vastsündinu nina jaoks sest pihustina müüdava merevee surve on beebi jaoks liiga tugev. Alla 1-kuune ei vehi väga ka peaga, nii et nina vigastamise oht ampulli otsaga on väike.
Ühekordne kork käib väga lihtsalt pealt ära (umbes nagu silmatilkadel) ja merevesi lahustab tatti väga hästi.
Kui laps hakkab juba pead keerama, siis on ampulli ninna pista veidi ohtlik, sest ots on kõva ja terav ning lapsele haiget teha.”

08.05.2012 00:39 - Kätu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
ninaaspiraator
8.4
11 hindajat

3. Rhinomer ninaaspiraator

Rhinomer aspiraator on spetsiaalselt välja töötatud imikute ninast lima eemaldamiseks.


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
17.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Nohuhooaeg on käes ja pidin jälle ninapumba välja otsima. No on ikka lihtne ja mugav asi välja mõeldud.
Ausaltöeldes kui esimest korda kasutama hakkasin, tundus mõte kellegi ninast tati välja imemisest veidi rõve küll. Aga tegelikult hoolitseb otsikus peituv poroloonfiler väga hästi selle eest, et ükski tatikoll imeja suhu või isegi voolikusse ei satu. Oma lapse nohu imemine läheb lihtsalt ja mõtlemata, aga no näiteks naabrimehe tatti küll imeda ei küll ei saaks :P

Kuna kunagi varem ostetud pumba voolik oli eelmisel aastal kaduma läinud, pidin uue ostma. Aastaga on toimunud väike tootearendus.Vanal mudelil on suuremate pooridega poroloonfilter, mis on päris hästi pestav. Hoolimata võimalikust hügieeniprobleemist ei ole ma veel kunagi lisaotsikuid pidanud ostma, vaid kraani all saab nii filtri kui plastmassotsiku väga lihtsalt puhtaks.
Selle aasta versioonil on filter teistsugusest materjalist, mis ei ole peale märjakssaamist enam vetruv. Nii peab juba peale paari tatiimemist uue otsa vahetama. Komplektiga on kaasas 3 otsikut ja neid müüakse eraldi 10-kaupa. Ilmselt on uue filtriga otsikute müük suurem.

Huuliku kuju on samuti erinev, aga ei oska kumbagi teisele eelistada. Võimalik et uue kujuga, see seest õõnes, on paremini puhastatav.”

17.11.2013 18:23 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
150 lastele
8.2
6 hindajat

4. Humer 150 lastele

Füsioloogilise kontsentratsiooniga (0,9%) naturaalne merevesi, mis sisaldab looduslikke mineraalaineid ja mikroelemente (magneesium, vask, kuld, hõbe, mangaan jne) lahjendamata kujul. Kasutamine. Ninaõõnsuste loputamiseks nohu korral - vedeldab sekreeti ja kergendab väljanuuskamist. Ninaõõnsuste igapäevaseks hügieeniks. Limaskestade niisutamiseks kuiva õhu korral. Tolmu, allergeenide, haigustekitajate jms eemaldamiseks nina limaskestalt. Tootja:Laboratories Urgo, Prantsusmaa


Lisas Kätu 08.05.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Merevesi on ikka merevesi, ükskõik mis firma selle pudelisse on pannud. Täiskasvanute Humer on küll suurepärane mereveepihusti, aga laste variant on sama suures pudelis ja seepärast ebamugav kasutada. Kinnise ninaga laps sipleb ja vehib kõvasti peaga, sellepärast peaks pudel olema väike ja kerge, et saaks kiiresti sutsu ninna ära lasta. Suure pudeliga on palju raskeb sihtida ja suurest pudelist on lapsel ka lihtne kinni haarata või käega eemale tõugata. Ka käib Humeri pihusti nupp võrreldes mõne konkureeriva pihustiga palju raskemalt, nupuga pusides võib jällegi lapsel nina pihta saada.
Laste Humeriga võib väga lihtsalt juhtuda nii, et pool nägu on soolavett täis, aga ninna pole õieti midagi jõudnud.”

08.05.2012 00:26 - Kätu
Kätu on seda arvustust muutnud: 08.05.2012 00:45
Hinnang arvustusele:
  +0   -0