7.0 7 hindajat

POMO Restorante
www.facebook.com/pomorestorante/

Itaalia restoranid Tallinnas kahes asukohas: - POMO Tammsaare (Tammsaare park, Pärnu mnt 3). - POMO Ülemiste (Ülemiste City, Sepise 8) Telefon +372 610 1600. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
17.02.2020
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Käisin sõpradega ja saime kõhud ilusti täis! Ise sõin POMO suppi. Välimuselt jäi väga meelde pitsa, mille peal oli pisike kaheksajalg.

Sisekujundus oli ka vahva, midagi täitsa teistsugust. Klaashoone tekitab huvitava emotsiooni, melu käib ümber!

Teenindus oli tavaline, ei midagi meeldejäävalt head või halba.”

25.02.2020 20:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kui Tammsaare pargi kõrval asuvas uues ilusas hoones restoran avati, tundus kõik algul väga ilus. Vähemalt maja oli ilus ja sisse astudes polnud midagi kas sisekujundusele ette heita. Põnevad toolid, huvitav paigutus, tsentraalse paigutuse suur pitsaahi sooja andmas ja hubaselt pragisemas. Aga...

1. TEENINDUS oli halb oma tähelepanelikkusega, ehk et esimesed pool tundi ei tundnud keegi meie vastu huvi. Ja küsima minnes selgus, et siiski lauateenindus. Ka peale enda meeldetuletamist ei saabunud kedagi. Küll aga saime teenindajatelt mitu pahast pilku, et üldse küsima läksime või pigem sellepärast, et nad lihtsalt näisid sellist tüüpi olevat. Tülpinud ja koolitamata. Uue restorani avamise esimestel päevadel..! Need olid inimesed, kes ei sobi kindlasti teenindama.

2. TOIT oli igav ja mittemidagiütlev. Võib süüa küll, aga mingit rõõmu see pasta ei pakkunud. Võib-olla oleks pisut paremini maitsenud kui poleks olnud samas hinnaklassis, milles on mujal paremad toidud ja ku see teenindus nii megakehv poleks olnud.

Jube kahju, et sellises asukohas asub selline äpardus. See on nii oluline esinduslik koht (Tammsaare pargis, Estonia kõrval..!), et vääriks kindlasti kvaliteetoperaatorit.”

17.02.2020 09:48 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
17.02.2020 12:58 Nimetu
Kogesime ka jubdat teenindust- ettekandja viis meie tellimuse hoopis teise lauda (kes oli peale meid tulnud ja tellinud) ja ei toonud meile söögiriistu. Kui ta teise laua tellimuse meile, ta üritas meid veenda et me olime kindlasti tellinud seda :D
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/pomorestorante/ POMO Restorante arvustusi (review)Otsi Google abil: pomo restorante (review)