Beerwood Pub
8.7
6 hindajat

1. Beerwood Pub
http://beerwood.ee

Lai valik õlut ja toidud. Tallinna Vanalinnas, Lühike jalg 8.


Lisas Harvard 31.05.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Täitsa lahe koht, minu teada ka üsna uus ja värske veel. Vanalinnas on nüüd juba teine hea õllekoht (Põrgu ju ka), aga Beerwood meeldis isegi rohkem, pole päris selline kartulikelder :)
Beerwoodis on toidud päris head, aga eks sinna tullakse eelkõige kesvamärjukest mekkima ning selles osas on sortiment piisavalt lai ja mis veelgi olulisem, seal on valitud õlled.
Üks tore asi on seal veel, nimelt elava muusika üritused aeg-ajalt.”

31.05.2013 11:52 - Harvard
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Põrgu Õllelokaal
8.7
16 hindajat

2. Põrgu Õllelokaal
http://www.porgu.ee

Õllelokaal ja söögikoht Tallinna vanalinnas, Rüütli 4.


Lisas Fergus 14.03.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Põrgu näeb võrreldes teiste vanalinna söögikohtadega ikka üsna erinev välja. Kõigepealt jääb silma absoluutselt igasuguse tekstiili puudumine sisekujunduses, valgete kiviseinte ja võlvidega keldris on lihtne must sepistatud rauast mööbel ja laes samasugused sepistatud valgustid. Vanalinna konteksti siiski sobib selline lähenemine hästi ja hoolimata raudtooli karmist väljanägemisest ja paarikümnekilosest raskusest oli sellel ka istuda üllatavalt mugav. Ja laud ei kõikunud. Selle ees peaks lisaplussi andma. Alguses kergelt jahmatava interjööriga harjub minutitega. Kuid mitmesugustest vanalinna pehmetest ninnu-nännu-diivanibaaridest eristub Põrgu täielikult. Ja Põrgu oli vähemalt täna küll üsna jahe koht, räägitagu üle tee asutuses mida tahes. Isegi veidi liiga jahe.

porgu_laud.jpg

Sõin päevapraadi, milleks oli sealiha-köögiviljapada rosmariinikartuliga. Pildilt hästi aru ei saagi, millest see koosneb - aga nende rediseviilude all oli päris tõsiseltvõetav kuhi liha, ma ei mäletagi et päevaprae lihakogus oleks kuskil nii suur olnud. Ja see liha oli oi kui hea. Koorega kartulid sobisid ka kõrvale ülihästi ja mulle meeldis, et kokk kartuliga üle ei pingutanud.
Vanalinnas nii soodsa hinnaga nii head sööki ei oleks osanud loota, eriti veel päevapraena. Tase!

porgu_paevapraad.jpg

Muljetavaldav on Põrgu õllevalik, leti taga kõrgub õllekraanide mets ja menüüst loen kokku tervelt 13 vaadiõlut! Neist ükski ei ole aga tavapärased sinise ega punase sildiga, vaid esindatud on maailma parimad õlled igale maitsele. Eestit on kusjuures valitud esindama Saaremaa Pihtla talu õlu ja veel ka Viru Õlu Toolse ja Palmse. Ka pudeliõllede valik on enam kui külluslik ja nende puhul on samuti valik tehtud pigem maitse ja mitte kättesaadavuse lihtsuse järgi.
Kuna lõuna ajal ei saanud rohkem kui 0,3l lubada, siis pean kindlasti tagasi minema.

Eraldi tahaks kiita meeldivat ja kiiret teenindust, toidud saabusid samuti kiiresti. Meeldiv, et päevaprae kõrvale näiteks pakuti leiba lauas. Leib oli iseküpsetatud ja väga hea.

Ja üks suur pluss on Põrgul veel - selline ebaviisakas asi nagu telefonihelin vestluse ajal on välistatud, sest mobiililevi puudub täiesti.”

27.03.2012 21:59 - Menüü
Menüü on seda arvustust muutnud: 27.03.2012 22:28
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
O'Malleys
5.8
6 hindajat

3. O'Malleys
http://www.omalleys.ee

Iiri pubi, Viru 24, Tallinn.


Lisas helvetica 21.09.2011
Pane hinne:
St. Patrick's
3.5
13 hindajat

4. St. Patrick's
http://www.patricks.ee

Kodulehelt kopitud: St. Patrick’si kontseptsiooniks on segu vanast Iiri pubikultuurist ja tänavapäevasest elustiilist. St. Patrick’si eesmärk on pakkuda oma külastajatele võimalust astuda maha kiirest argirütmist ning nautida hetki oma sõprade, hea söögi ja joogiga.


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
11.09.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (5)

“Foorumi patrickus tihti käidud ja pole veel olnud midagi mille üle kurta! Toit hea..vahepeal kulub nata kauaem aega kui toidu kätte saad aga see pole väga pikk aeg! 5+ üldiselt!”

05.03.2015 09:12 - Heldur Siider
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Levist Väljas
6.6
10 hindajat

5. Levist Väljas
www.facebook.com/levistvaljas

Kohvik, pubi ja baar Vanalinnas, Olevimägi 12


Lisas Alice 12.06.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Levist Väljas ehk Levikas on korraga tore ja pisut piinlik koht. Talvehooajal lisab teatud osale inimkonnast atraktiivsust suitsuruum, mis (ainsana Tallinnas?) ei ole ülejäänud lokaalist eraldatud, vaid hoopis mittesuitsetajada peavad läbi selle liiklema. Ehk siis ei pea suitsetamisesk kuhugi tillukesse nurka paigutatud klaasuberikku pugema. Kuigi tegu on ühe armastatuima ja käidavama vanalinna keldribaariga, siis vaatamata kõigile oma võludele on ta siiski pooleldi keldris (2. korrus on maapinna kõrgusel) ja rohke värske õhuga meelde ei jää.
Kahtlemata on Levist Väljas üks kõige laiemale publikule meeldiv koht. Turistide, kohalike noorte, elukutseliste joojate, klubitsevate tibide, kumme vilistavate jorriseda sekka on oodatatud ka nii kodu- kui välismaised kuulused (nt Marek Tamm olla kirjaniku ja semiootiku Umberto Eco sinna viskit jooma viinud) kui kõikmõeldavad karvased ja sulelised. Ehk siis: seal tasub käia seltskonna pärast.
Maksta saab ainult sularahas, kuid hinnapoliitika on mõistlik. Mängida saab ka malet ning pühapäeviti näidatakse vahel ka kinofilmi. ”

12.06.2011 20:24 - Alice
Alice on seda arvustust muutnud: 12.06.2011 20:49
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
The Dubliner
7.4
17 hindajat

6. The Dubliner
http://dubliner.edicypages.com

Vana Villemi iiri pubi vanalinnas, Suur Karja 18


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
03.06.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Hea õllevalik, sõbralik teenindus.
Ebameeldivaks tegi olemise see, et kõrvallauda toodi halvaks läinud lõhe, mille lõhn täitis kogu saali. Millega tegelevad seal kokad?!”

25.06.2014 17:37 - Sandra K
Hinnang arvustusele:
  +0   -0