POMO Restorante
7.0
7 hindajat

1. POMO Restorante
www.facebook.com/pomorestorante/

Itaalia restoranid Tallinnas kahes asukohas: - POMO Tammsaare (Tammsaare park, Pärnu mnt 3). - POMO Ülemiste (Ülemiste City, Sepise 8) Telefon +372 610 1600.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
17.02.2020
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Käisin sõpradega ja saime kõhud ilusti täis! Ise sõin POMO suppi. Välimuselt jäi väga meelde pitsa, mille peal oli pisike kaheksajalg.

Sisekujundus oli ka vahva, midagi täitsa teistsugust. Klaashoone tekitab huvitava emotsiooni, melu käib ümber!

Teenindus oli tavaline, ei midagi meeldejäävalt head või halba.”

25.02.2020 20:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Restoran Trühvel
7.5
15 hindajat

2. Restoran Trühvel
http://truhvel.ee/

Restoran Telliskivi Loomelinnakus, Telliskivi 60n.
Inspireeritud itaaliapärasest vahemeretoidust.


Lisas OliverL 05.08.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Teenindus viks, viisakas ja meeldiv. Teavad mida teevad ja kuidas teha.

Proovitud sai praetud väikesuu lesta, mis oli suurepärane. Üle pika aja polnud kalarooga restoranis võtnud nii et see oli hästi valitud vaheldus.
Magustoiduks kohvimaitseline toorjuustukook - väga hästi tehtud, kerge ja mõnusalt kohvimaitseline. Oleksin oodanud küll vähe rammusamat, kuid ei saa kurta.
Kohvi teema on üldse seal restoranis väga teisest klassist. Baristal on väga palju erinevaid sorte, mida soovitada, nii et lasin tal endal valiku teha. Kiitus baristale - valik oli igatepidi sobiv kooslus magustoiduga. Esimene kord kui kohvi serveeriti veinipokaalist.

Kindlasti läheks veel. Hind ehk kõrgemapoolsem, kuid tasub ära.”

05.08.2015 13:19 - OliverL
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Al Bastione
9.4
10 hindajat

3. Al Bastione
http://www.albastione.ee

Itaalia restoran Tallinna vanalinnas, Viru tn 23. Telefon: 658 1239. Facebooki aadress https://www.facebook.com/AlBastione


Lisas xorro 25.01.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Mina olen seal Viru tänava Al Bastione restoranis käinud nüüd kaks korda. Üks kord oli veel soojade ilmadega ja teine nüüd. Suvel oli sisehoovis väga mõnus istuda, nüüd muidugi olime sees. Olen mõlemal korral seal küll ainult pitsat söönud, sest see on seal ikka ülihea ning magustoiduks tiramisut võtnud.”

25.01.2015 14:50 - xorro
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
In Vino Veritas
7.2
6 hindajat

4. In Vino Veritas
http://invinoveritas.ee/

Tallinna vanalinnas asuv pererestoran, mis pakub kodust Itaalia kööki.
Tallinn, Lai 6


Lisas helehõbedane 09.06.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Käisin In Vino Veritases pidulikul õhtusöögil ning jäin üldjoontes rahule. Restoran asub vanalinnas otse Nukuteatri vastas ning seal viibitud kolme-nelja tunni jooksul tundusid sisse astuvat vaid välismaalased. Kuid ka kohalikel on põhjust see võluv koht üles leida.

Sisekujundus on tumedates puidustes toonides ning toitu pakutakse kahes ruumis: saalis, mis avaneb kohe uksest sisse astudes, ning kitsamas ja väiksemas ruumis, mis jääb suuremast vasakut kätt paarist astmest alla. Kui on soov lauda broneerida, soovitaks seda kindlasti küsida suuremasse saali, sest teises ruumis müriseb külmik ning ettekandja liigub pidevalt mööda köögi-baarileti-ettevalmistuslaua vahel. Tumedatele toonidele vaatamata pole ruumis pime, vaid mõnusalt hubane. Tore on ka see, et lauad on üksteisest parajalt kaugel ja koht ei ole väga suur, nii et ei teki hirmu, et ettekandja laualised ära unustab.

Menüü on mitmekülgne (pitsa, pasta ja pearoad), laia hinnamõõtmega ja vanalinna kohta väga heade hindadega. Meie laudkond proovis pearoogi: metsaseenekastmega lõhet, grillitud kanarinda ning lambakarreed. Kuigi toidud olid igati head, jäi nendest veidi-veidi särtsu puudu. Väikse tooniaktsendiga andnuks just selle Miski lisada, mis heast suurepärase teeb. Natukene tekitas segadust ka menüüs toodud pearoa lisandite nimekiri (aurutatud köögiviljad, kuskus lisanditega, rosmariiniga kartuligratään): ettekandja soovitas neid juurde võtta, sest roogade endi juures olevat lisandit vähe. Tegelikult sõltus see täiesti roast, näiteks lambal olemasolevast lisandist täiesti piisas. Soovitaks uurida, palju konkreetse roa juures lisandit on, ning kahtluse korral võtta erinevaid lisandeid juurde, et neid jagada (juurdetellitavad lisandid tuuakse eraldi taldrikul-kausis). Pearoad olid mõistliku suurusega. Kõrvale pakuti sooje saiakesi ning maitsestusele sai lisavunki anda laual oleva õli ja veiniäädikaga.

Magusast proovisime pakutavast Itaalia köögi klassikast kõike menüüs olevat: brüleekreemi (hea, aga tavalisega võrreldes kuidagi väga väike ports?), tiramisut (ehk veidi vahukoorega mascarpone arvelt patustatud, aga üldiselt väga hea) ning jäätist (hea, aga ehk oleks veel parem, kui pakutaks kohapeal tehtut).

Üks rõhutatult veinirestorani tahk jäi meil proovimata: meie veinivalik piirdus punase ja valge majaveiniga. Tulevastele majaveinitellijatele võiks ehk südamele panna, et selles restoranis tähendab "täis klaas" tõepoolest täis klaasi, nii et kui on soov juua enam kui klaas, oleks rahasäästu poolest mõistlik tellida eraldi pudel(id). Pool klaasi on seal tavapärase veiniklaasi norm. :)

Ühesõnaga - tasub seal kindlasti läbi astuda, esmalt ehk veidi kohvi-koogiga maiustada ning teinekord juba õhtust sööma tulla. Armas koht! ”

09.06.2014 15:40 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Gelsomino restoran
7.2
6 hindajat

5. Gelsomino restoran
http://gelsomino.ee

Itaalia restoran Tallinnas, Lai tänav 2.


Lisas Luu 12.10.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kallis restoran ja sisekujundus ka väga uhkeldav. Samas toidud on tavalised või mõni isegi vähem hea. Arusaamatu koht, tahab nagu olla mingi eriline restoran, aga ei tule välja.”

12.10.2013 18:38 - Luu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Restoran-kohvik ja vinoteek Klaaspärlimäng Trattoria Il Gioco delle Perle di Vetro
"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.4
75 hindajat

6. Restoran-kohvik ja vinoteek Klaaspärlimäng Trattoria Il Gioco delle Perle di Vetro
http://www.ilgioco.ee

Itaalia restoran, kohvik, vinoteek Tallinnas, Pärnu mnt 32.

 


Lisas Eksperiment 03.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (14)

“Masendav. Teenindus allapoole igasugust arvestust. Antipasti kõrvale pakutakse soolvees ligunud kivideta oliive, nagu Säästumarketis, aga hinnad võiksid Säästumarketimad olla. Isegi siis ei läheks teist korda tagasi. Oliiviõlist võib ainult unistada, polnd ei hääd ega halba.”

15.12.2012 00:06 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0