LHV Pank
8.3
8 hindajat

1. LHV Pank
http://www.lhv.ee

Eesti kapitalil põhinev pangandusgrupp.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
22.01.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“LHV oli kogu aeg mingi nišši investeerimispank, mille teenuseid ma küll ka toona kasutasin, aga mis oli minu jaoks lihtsalt mingi üsna suvaline kontor/teenusepakkuja. Kui LHV aga pangaks muutus, juhtus midagi väga huvitavat. Nad tegid kõik oma käigud nii neetult õigesti, pakkusid nii täpselt sellist teenust, nagu vaja ja sellist teenindust, mida teised pangad pakkuda ei suuda (olen ise lisaks Swedbanki ja SEB klient). Kõik kogemused, mis mul LHV Pangaga on, on nii veidralt meeldivad, et kuigi kasutan seal pragu eraisikuna ainult investeerimisteenuseid ja firmana on mul see põhipangaks, siis pean plaan kogu oma erapangandus ka sinna kolida, ehkki see on veidi tülikas.
Kontor on neil oluliselt huvitavam, ei, ägedam, kui teistel pankadel. Teenindus tuleb hästi välja ja internetipank ning mobiiliäpp on ebanormaalselt kasutajasõbralikud, lihtsad ja selged. Jääb mulje, nagu keegi oleks enne nende kokku klopsimist isegi mõelnud, milleks ja mida ta teeb. See on üsna erakordne.. Nende internetipank on näiteks ainus, mis mäletab, et ma tahan IGA KORD mobiil-IDga sisse logida jms väikesed aga tihedale pangakasutajale olulised asjad.

Igatahes loodan, et see paneb teised pangad, kes pensionifondide LHVsse liikumise pärast ilmselt juba niigi stressis on, suurema surve alla oma kultuur, hinnapoliitika ja teenusedisain üle vaadata. Tuleb mingi väike eestlaste firma ja kukub niimoodi pangandusmaastikul lammutama. Kuhu see kõlbab! :)

Rain Lõhmuse lubadus, et teevad "parimat panka parimal moel" ei paista LHV kontekstis sugugi suvaline sõnakõlks olevat, nagu juhtub tavaliselt selliste ütlemistega.

Ainus põhjus, miks nad 10p ei saa, on see, et nad on nii lokaalsed ja välismaal olles ei ole lootust leida mõnda LHV kontorit. Pangale on see kahjuks miinuseks, aga muu on super.”

22.01.2014 11:56 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 22.01.2014 14:29
Hinnang arvustusele:
  +0   -0