Now You See Me (2013)
8.0
6 hindajat

43. Now You See Me (2013)
Louis Leterrier

FBI ja Interpoli agendid asuvad uurima populaarse mustkunstnike rühmituse uskumatuid silmamoondustrikke, mille käigus jagatakse rikaste raha robinhoodilikult vaestele. Põnevas kassi-hiire mängus on illusionistid seadusesilmadest alati sammukese võrra ees. Eestikeelne pealkiri: Nüüd sa näed mind.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
31.12.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Väga huvitav lubadusega film, mis võinuks olla vägagi hea, kuid jäi siiski mitmes osas nõrgaks. Tegelased ei joonistunud piisavalt välja, vaid Woody Harrelson tundus oma rollis huvitav. Lugu ise oli liiga laialipuistatud ja filmi lõpp jäi samuti segaseks, mitte huvitavas mõttes. Usun, et nii stsenarist kui režissöör oleks saanud sellel teemal mängides palju huvitavama tulemuse luua.”

31.12.2013 13:43 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
The Last Days on Mars (2013)
8.0
4 hindajat

44. The Last Days on Mars (2013)
Ruairi Robinson

Esimene planeedile Marss saadetud ekspeditsioonimeeskond avastab vahetult enne Maale tagasipöördumist tõendeid bakteriaalsest eluvormist. Peagi satuvad kartmatud kosmoseuurijad salapärase ja verdtarretava jõu meelevalda. Nad peavad tegema kõik, et kohutav viirus Maale ei jõuaks. Eestikeelne pealkiri: Viimased päevad Marsil.


Lisas filmis6ber 08.01.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Üsna kehv ehk isegi alla keskmise film. Film pole ka nii kohutav, et oleks juba naljakas, vaid on lihtsalt kehv ja see on veel hullem.”

08.01.2014 10:07 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Iron Man 3 (2013)
8.0
6 hindajat

45. Iron Man 3 (2013)
Shane Black

RAUDMEES 3 jätkab ülemaailmse lemmiku miljardär-leiutaja-superkangelase Tony Starki ehk Raudmehe eepilisi ning kinoekraani väärilisi seiklusi. Hulljulge ja ülbe, kuid geniaalne ja vaimukas suurtööstur Tony Stark (Robert Downey Jr) seisab värskes filmis silmitsi uue vaenlasega (Ben Kingsley), kelle kurjuse haare näib olevat piiritu. Kui kogu Starki isiklik maailm verivaenlase käe läbi hävitatakse, asub ta piina- ja seiklusrikkale otsingule, et süüdlased üles leida. See teekond paneb pidevalt proovile Raudmehe südikuse ja põhimõttekindluse. Olles nurka surutud, peab Stark hakkama saama vaid algvarustusega ning usaldama oma leidlikkust ja instinkte, et päästa oma lähedased. Selle eepilise võitluse käigus leiab Stark aga vastuse küsimusele, mis on teda juba kaua kummitanud: kumb teeb temast tegelikult superkangelase – kas kõrgtehnoloogiline raudrüü või mees ise? Marveli populaarne koomiksikangelane Tony Stark/Raudmees on tagasi Robert Downey Jr’i („Sherlock Holmes“, „Troopiline kõu“) kehastuses. Samuti naasevad ekraanile Gwyneth Paltrow („Andekas hr Ripley“, „Seitse“), Don Cheadle („Hotell Rwanda“, „Oceani 11 – kõrged panused“) ja Jon Favreau ("Raudmees" ja "Raudmees 2"). Raudmehe vaenlasena esineb legendaarne Sir Ben Kingsley („Schindleri nimekiri“, „Gandhi“) ning talle sekundeerivad Guy Pearce („Memento“, „Piinakamber“) ja James Badge Dale ("Häbi", "Kahe tule vahel"). Filmi režissööriks on märulikomöödia „Kiss Kiss Bang Bang ehk Surm Hollywoodis“ lavastaja ja „Surmarelva“ filmide stsenarist Shane Black. Eestikeelne pealkiri: Raudmees 3


Lisas cantabile 22.04.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Korralik Raudmehe film, mille nõrgimaks osaks on filmi lõpp, mis kuidagi kiirustades ühelt poolt üritab filmiseeria lõpetada, teisalt jätab otsad lahtiseks. Sõna otseses mõttes räägib pilt üht ja tekst teist keelt.
Muu on küll korralik töö, enamus kohtades ei tundu, et see kõik reaalselt ka päris võimatu oleks, aga see, kuidas ta lennuõnnetuse ohvreid karjakaupa õhust kinni püüab ja koos nendega maandub, on isegi Raudmehe reaalsust arvestades kummaline stseen.”

30.12.2013 19:41 - Kruzz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
The Art of Steal (2013)
8.0
3 hindajat

46. The Art of Steal (2013)
Jonathan Sobol

Crunch Calhoun (Kurt Russell) paneb oma kunstivaraste tiimi peale vangis istumist uuesti kokku, et teha veel üks ots. Eestikeelne pealkiri: Varastamise kunst.


Lisas pom 03.05.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Mõne päris vaimuka kohaga küllaltki tempokas kunstiröövifilm. Natuke nagu Lock, Stock & Two Smoking Barrels, natuke nagu Ocean's 11, 12 jne... Aga mõlemast kehvem, lihtsalt stiil on kohati sarnane. Võib teist vaadata küll, filmi vaatamisele kulunud ajast kahju ei hakanud. ”

03.05.2014 07:08 - pom
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Fast & Furious 6 (2013)
8.0
7 hindajat

47. Fast & Furious 6 (2013)
Justin Lin

Vin Diesel, Paul Walker ja Dwayne „The Rock“ Johnson on tagasi võimsate autode, seksikate naiste ja pööraste trikkidega globaalse kassahiti uues peatükis KIIRED JA VIHASED 6. Mänguga, milles panused on kõrgemad kui kunagi varem, ühinevad taas ka Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ja Chris „Ludacris“ Bridges, kusjuures seekord on kambas ka uued tegelased tõusvate tähtede Luke Evansi („Surematud“, „Titaanide kokkupõrge“, järgmine „Kääbik“) ja Gina Carano („Plahvatusohtlik“) kehastuses. Pärast seda kui Dom (Diesel) ja Brian (Walker) eelmises osas Rio operatsiooniga kurikaelte impeeriumi kukutasid ja oma tiimile 100 miljonit taala teenisid, on pande mööda maailma laiali valgunud. Olukord, kus nad end pidevalt varjama peavad ega saa koju tagasi pöörduda, pole neid aga just kuigi õnnelikuks teinud. Samal ajal on Hobbs (Johnson) läbi 12 riigi tapvalt osavate maantee-palgasõdurite organisatsiooni taga ajanud. Selgub muide, et jahitavate juhi (Evans) parem käsi on Domi endine armastus ja seni teadaolevalt teises ilmas olnud Letty (Rodriguez). Ainus viis kriminaalid peatada on nad tänavail alistada ja seda muidugi neljal suitseval rattal. Hobbs teeb Domile ettepaneku eliit-tiim Londoni lahinguks taas kokku kutsuda, pakkudes vastutasuks kogu kambale armu andmist, nii et need saaksid kodudesse perede juurde naasta. Kokkuvõttes on tagatud, et taaskord režissöör Justin Lini poolt lavastatud ülitempokas maantee-märul pakub kõike seda, mida sarja seni edukaim viies osa ning tuure on seekord kõvasti pealegi keeratud – seda nii ulmeliste trikkide, metsikute kiiruste kui ka coolide tegelaste osas… Eestikeelne pealkiri: Kiired ja vihased 6


Lisas cantabile 12.06.2013
Pane hinne:
The Hateful Eight (2015)
8.0
6 hindajat

48. The Hateful Eight (2015)
Quentin Tarantino

Quentin Tarantino uus makaronivestern kaheksast väga vihasest tegelasest. Pearahakütt John Ruth (Kurt Russell) on viimas kurjategijat Daisy Domergue'd (Jennifer Jason Leigh) kohtumõistmisele, kuid see ei saa olema nii lihtne, kui võiks tunduda, sest reisiseltskonna kõik tegelased ei ole mitte need, kellena nad on ennast tutvustanud.


Lisas Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
09.01.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tarantino uus lugu kõlas minu jaoks juba enne väljatulekut, kui Reservoir Dogsi westerni remake, mida ta mõnes mõttes ju ka on, aga seda ei saa filme küll pahaks panna, sest näiteks enamik põnevusfilme on ka suht sarnased.

Lühike kirjeldus on ilmselt selline, et tegevus toimub mõned aastad peale USA iseseisvussõda metsikus läänes külmal talvel. Kuulus pearahakütt John Ruth (Kurt Russell) saabub hobutõldade vahejaama koos kinni võetud põgeniku Daisy Domergue'ga (Jennifer Jason Leigh), kus lisaks neile veel kirju seltskond. Kokku võib neid kõiki siis nimetada vihaseks kaheksaks. Küll kahtlustab John Ruth, et kõik tegelased ei ole mitte heatahtlikud külalised, vaid kellelgi on kindel ülesanne Daisy vabastada.

Natuke Reservoir Dogsi, natuke Hercule Poiroti ja natuke Sam Peckinpahi ning kokku teeb see täiesti Quentin Tarantino filmi. Üldiselt on minu jaoks filmidel, milles on lumi, eriline võlu, lisaks kuulub sarnane koht ka spagettivesternitele ning kellele ei meeldiks hästi tehtud who-done-it? Samas ei ole Vihane kaheksa nii hea film, et ma selle pärast kohe juubeldama hakkaksin.

Minu jaoks suurim mure filmiga on see, et kogu filmi on ühes vaates tehtud. Metsamajas veetev seltskond ei omavahel ei kahtlusta teineteist pea üldse. Sellist hinge kriipivat paranoiat tegelaste vahel ei ole, vaid pigem on puhkav ja lõdvestuv seltskond, kes enamasti naudib kuuma kohvi, kui väljas möllab lumetorm. Enamasti on vaid John Ruthi pool vs. teised ja kui ühelt teise poole tegelaselt läheb rõhk ära, siis kaob ka antud tegelane kuidagi ära. Võib-olla ei ole see just parim kirjeldus, aga süüdistatakse üksteist, mitte teineteist. Kes filmi näinud on, see saab aru, mida ma mõtlen. Vähene omavaheline paranoia teeb ka seda, et tegelased ei ole nii värvikad kui võiksid olla.

Natuke kannatavad seetõttu ka dialoog ja montaaž. Mida rohkem pooli ja vaateid oleks filmis, seda hektilisem ja kiirem peaks olema ka montaaž ning dialoog saaks ka värvikust juurde. Siinkohal peab muidugi ütlema, et filmi väheses värvikuses süüdistada on ehk veidi rumal, sest ta on ikkagi Tarantino film ehk värvikam, kui enamik teisi. Lihtsalt Tarantino kohta oleks võinud veel parem olla.

Kui vaadata 2015 aasta filme üldiselt, siis kindlasti on Vihane kaheksa üks neid filme, mis annab aastale juurde ning ilma selleta oleks ta tunduvalt kehvem.”

09.01.2016 10:36 - Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +3   -0