4.8 44 hindajat

Talleke ja Pullike
http://www.tallekejapullike.ee

Restoran ja steikhaus. Ehitajate tee 109, Tallinn. Lisas argoon 20.02.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“märtsi alguses külastasime Lavendel SPAd ,õhtusöök oli ülihea juurviljad olid sütel grilliud..parajalt vürtsine ilma äädika ja ketsupita liha oli parim ,teenindus viisakas”

03.04.2017 17:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
03.04.2017 17:21 Nimetu
3.04 tahtsin uuesti spa sse minna....selgus et toitlustaja on muutunud ...tõsiselt kahju...

“Kogemus Kakumäe Tallekeses ja Pullikeses. Üliülbe suhtumine teenidaja (hostessi poolt), ise jäime viisakateks. Tellitud toit jäigi saamata, peale tunnist istumist ja ootamist lihtsalt lahkusime. Lisaks veel oli meeletult külm. Jäigi mulje et oodati meie lahkumist. Kunagi ei lähe sinna ega soovita ka teistele. Kuna plaanis oli siiski väljas süüa valisime teise koha Tabasalus kus tekkis juba uksel tunne nagu oleksime oodatud kallid külalised.”

16.12.2015 12:12 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
18.12.2015 15:58 Nimetu
... Jube tõesti! Ma olen ise ka mõelnud, sinna sööma minna mõned korrad, aga hea, et ei läinud ja nüüd enam ei lähe ka!!
03.05.2016 18:30 Nimetu
Õismäel täiesti mõttetu koht, seakrabonaad oli kuiv nagu mikros soojendatud eilne söök, lisaks veel suur kondirajakas sees, keefir oli soe nagu k..., kuidas üldse sellise kavliteedi ja hinnaga saab eksisteerida.
3. Appi

“Koht on allpool igasugust arvestust.Väike pirukas 4euri.Tulge mõistusele oma hindadega.Pole mõtet Ibericot rikkuda,kui seda teha ei osata.Julgen kahelda üldse selle kasutamises.Lauale toodi vana ülessoojendatud karask,vaevalt leiged mantõd,mille sees on tükkis tuim hakklihatäidis.Kole polüesterlinik,räämas seinad,kuid kalli restorani hinnad.Istumise all vanast kooperatiivide ajast pärit vakstuga ülelöödud pingid.Ärge tehke enam restorani.Minge tööle.Piinlik on sellise hinna ja suhtumisega restorani olemasolu.Mahavisatud raha.”

20.06.2015 16:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
4. jama

“Käisime pergea seal täna lõunat söömas, kui küsisin teenindajalt lisa küdimusi vastas ta üle olevalt kust ma teadma peaksin. Kui lõpuls toit lauda toodi siis liha ja kala olod väga kõvasti üleküpsenud ja kartulid olid kivikõvad. Lisaks oli veel toidus liiga palju soola kasutatud ja maitseelamus oli üldse kohutav. Sinna enam kindlasti ei lähe ja ei soovita ka teistel minna!”

06.04.2015 12:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kui see oleks OK olnud, oleksin sinna ka teine kord läinud.”

06.01.2015 23:51 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olin palju head selle söögikoha kohta kuulnud ja sai siis laud reserveeritud ja 4-liikmelise perega kohale mindud. Kõigepealt oli olemas küll laud, aga ainult kaks tooli. Teenindaja küll pidi toolidega tegelema, aga kuna seda ei juhtunud lähima 5 minuti jooksul organiseerisime ise endale toolid. Järgmiseks jäime ootama menüüd, mille saime lõpuks korduvalt laual olevat teenindaja kutsumise nuppu vajutades. Menüü oli väga pikk ja raske oli valida, aga lõpuks said valikud tehtud. Oleks tahtnud neid valikuid ka teenindajale edastada, kuid meie lauda ei tulnud 30 minuti jooksul mitte kedagi. Küll me elasime teenindaja kutsumise nupukese seljas ja proovisime lehvitada, aga kuna igasugune huvi teenindajate poolt puudus, siis lihtsalt lahkusime. Rohkem pole plaanis sinna tagasi minna.”

19.11.2014 23:14 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“käidud ning tõesti-tõesti, samsad, borš, uhhaa ja pilaff olid vääga maitsvad! Teenindus oli keelelt pisut puine, aga no ei pea ju tippi jätma, kui ei meeldi ;)”

12.07.2014 18:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Soovisin liha blue rear ja ta oli seda .Võiks öelda,et Good Winnis ei olnud seda mida soovisin.Hind ja Kaliteet on seal paigas.Soovitan külastada ja mitte omada eel arvamusi.”

13.06.2013 19:04 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minu arvates, piltidel on suurepärase küpsusastmega talleke. Kui liha praadida kuni see muutub halliks, liha muutub maitsetuks. Parimad maitsetugevdajad liha jaoks on sool ja pipar. Selles restoranis on parim talleliha ning steigid Tallinnas. Piti jt. pole veel proovinud, tean aga et piti on kaukaasia, mitte usbekiroog. Käisin seal esimest korda veebruaris, kuid nüüd käin seal tihti, vaatamata sellele, et elan Pirital.”

15.04.2013 11:02 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Öeldagu veel, et ETV-s reklaami ei ole. On küll ja lisaks veel eksitav. Nimelt ka mind ajendas Tallekesse ja Pullikesse minema ETVst nähtud Köögi kodanike saade, kus kohast ning söökidest jäeti täitsa hea mulje.

Koht oli arvatust suurem ja võrdlemisi rahvarohke, kuid vaba laud siiski leidus. Tähelepanu äratas kõigepealt laua peal olev ettekandja tellimise süsteem, mis vabastas küll tüütust ettekandjaga silmsideme saavutamisest ja lehvitamisest, kuid oma elektroonilisusest hoolimata oli teenindus siiski küllalt aeglane. S.t. sellisele nupule vajutades võiks ju arvata, et nagu vajutad, hüppab kohe kuskilt ka teenindaja välja, seda siiski ei juhtu, vaid kuskil kaugel on kuulda uksekella häält ja teenindaja laekub hiljem. Mugav siiski.

Talleke ja Pullike tellimiskonsool

Nimetuse poolest huvitav tundus toit nimega Piti (talle kintsuliha haotatud 8 tundi puljongis koos hernestega, kartuliga ja pipradega serveeritakse potis - kirjaviis muutmata), 7.20€.
Nagu öeldud, oli koht rahvast täis ja ilmselt seetõttu aeglased nii teenindus kui ka köök ja toit saabus u 30 min pärast.

Talleke ja Pullike: Piti, puljong

Minu suureks üllatuseks oli tegemist supiga, kuigi menüüs ei asu see toit üldsegi mitte suppide jaotuses, vaid "Põhiroad tallelihast" all. Maitsetaimede kihi alt kumas läbi puljongi üks porgandipall ja kartul.

Talleke ja Pullike: Piti, puljong

Järgmiseks üllatuseks selgus, et usbekkidel ei ole kombeks tegelda mingite nõmedustega nagu näiteks köögiviljade tükeldamine. Supp ei ole ometigi mõni fast food mida kiirelt kugistada - kui ei ole aega, siis tuleb seda millegiarvlt laenata ning rahulikult tervet kartulit püüda lusikaga tükeldada.
Et tegemist on tõeliselt väljakutsuva tootega, selgus siis, kui jõudsin otsaga lihani, mis ujus puljongis samuti u 4cm läbimõõduga tüki kujul.

Talleke ja Pullike: Piti, puljong

Hoolimata sellest, et tallekest väidetavalt 8 tundi hautatud oli, osutas ta lusikale vintsket vastupanu ja ma olin sunnitud lusika nurka viskama ning tarvitusele võtma teravamad riistad. Supipotis põhja aga näha ei ole, nii pidingi kuidagi poti sisekülje peal seda liha õrnalt saagima. Õrnalt sellepärast, et pott ümber ei läheks, see ei olnud nimelt sellist stabiilsemat sorti. Õnneks või kahjuks oli see tagasihoidlik tükike ka antud toote peategelane ehk ainus lihaline komponent. Aga mida sa 7.20€ eest ikka tahad saada eks.
Supp viimaks tükeldatud, tundsin end vähmalt täieõigusliku köögi kodanikuna.
Piti.”

09.03.2013 21:59 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
12.03.2013 10:04 EERO
toit on hea aga amatöörliku kollektiivi pärast surutakse eesti häid teenindajaid ja süüakse välja valedega. teenindamine allapoole arvestust kahjuks

“Oli plaan juba varem see restoran ära proovida, aga läks pidevalt meelest. Kuni Wend (Priit Kuusk) oma Köögikodanike saates seda paika külastas ning sellega mind motiveeris ühel laupäevasel lõunal seal einestama.

Restoran Talleke ja Pullike asub Õismäel, kus peale Ruccola vist ühtegi mõistlikku söögikohta ei olegi. Väljast on hoone väga trööstitu ja lausa inetu, asudes otse vähemalt sama koleda Haabersti Linnaosavalituse maja kõrval. Maja peal soon suur logoga silt, aga uks näeb välja nii kahtlane ja silditu, et sealt esmalt sisse minna ei tundunudki õige. Sealt siiski minna tuligi. Kahekordsete uste taga asus üllatavalt suur restoran. Ruumi oli palju ning laudu ja sööjaid veelgi rohkem. Ei tea, kas see steikhaus ka tavapäeval nii rahvast täis on või mõjus just päev varasem Köögikodanike saade, igatahes vedas, et üldse laua saime.

Restorani sisekujundus on väga... noh, maitsetu ja igav. Näeb välja nagu mingi motelli hommikusöögiala, väga kummaline, ja mingiks korralikuks restoraniks seda pidada küll ei julgeks. Ka külastajatest suurem osa jättis mitte just kõrgema klassi restoranirahva mulje, oli ka palju lastega peresid -- isegi kaks suurt lapsekäru oli laudade kõrvale lükatud. Nii et tõeline pererestoran.

Kas oli asi selles, et rahvast oli ootamatult palju tulnud või tegemist oli lihtsalt halva planeerimisega, igatahes tuli meil toite oodata tund aega. Enne toodi küll joogid ja karask (mis oli lihtsalt pärmitaignakukkel seemnetega, mitte karask eestlaste mõistes), nii et mõlemad kippusid põhiroa ajaks juba otsa saama.

Toitudest sai valitud lõhešašlõkk, sest see kõlas huvitavalt (oli aga tavaline tükk lõhet -- üsna maitsev, kuid mitte kuidagi eriline või šašlõkki meenutav)...
Talleke ja Pullike restoran lambakarree, lõhešašlõkk ja menüü
... ning tallekarree, millele palusin kuskusi asemel kõrvale tuua praekartulid puravikega, aga öeldi, et nii ei saa. Võin ainult need lisandina juurde osta, kuskusist ma ei pääse. OK, olin nõus. Kahjuks jäid kartulid aga tulemata, sest roogadega koos vabandati, et mingi viperus oli (küllap unustati need ära) ja et läheks veel vähemalt 15 minutit. Tunnisest ootamisest oli mul aga juba nii villand, et ma enam midagi oodata ei tahtnud ja loobusin nendest.

Lambakarreega on see lugu, et ma tean juhtumisi väga hästi, missugune on hästi valmistatud lammas ja missugune ei ole. Talleke ja Pullike pakkus mulle kahjuks sellist, mis kuulub viimasesse kategooriasse, ehk et see ei olnud maitsev. Oli küll hoolsalt (ehk liigagi) tooreks jäetud, kuid liha oli väga nätske ja suurema maitseta. Pooltoorest lambapekki, mis on ju ligi veerand lambakarree tükist, ei taha muidugi keegi süüa ega isegi näha. Seega oleks küpsusastet saanud kõvasti paremaks timmida ja maitset täpsemaks mudida. Kuskusi kuhu kõrval oli tuim ja kuiv ning asja sugugi ei parandanud. Ainus, mis oli hea, oli serveering -- liud, millel roog saabus ning selle asetus nägid üsna viisakad välja.

Hinnatase on Tallekeses ja Pullikeses soodsam kui kesklinna restoranid ja sellele nad ka oma menüü sissejuhatavas jutus (mis on hästi kirjutatud!) ka viitavad. Lisades, et toorained on neil siiski vaid parimad. Aga mul on kahtlus, et lamba puhul võis ka tooraine alt vedada, sest pooltoorest liha serveerides peab selle kvaliteet olema tõepoolest kõrgeimast klassist, et see piisavalt pehme ja mahlane oleks.

Menüüs, mis oli kirjavigu täis ja nägi väga odav välja, oli väga palju roogi, mis üldiselt hea märk ei ole. Lootuses, et tegemist on siiski heade toitudega sai aga vargsi rõõmustatud, et nüüd on põhjust Tallekeses ja Pullikeses sageli käima hakata, sest proovimist tahavad nii paljud asjad. Paraku on selle kogemuse põhjal tulemus siiski selline, et sinna Õismäele end lohistada edaspidi põhjust ei ole.

On oluliselt halvemaid kohti, aga minu lootustele jäi nende roogade, tunnise ootamise ja odava-kehva õhkkonna tõttu see restoran siiski alla. Hinnad ei ole küll roogade nimetusi lugedes ja mälus teiste kohtadega võrreldes kallid, aga kardan, et selle tulemuse eest on need siiski kõrgemad kui peaks.

Nii et raske südamega (oleksid väga tahtnud, et jään rahule ja leian omale viisaka steigikoha Goodwini kõrvale) tuleb mul anda vaid 4 punkti. Tõsi, steik jäi mul seekord proovimata, nii et võib-olla võtan end siiski kokku ja annan sellele eraldi võimaluse end üllatada.”

02.03.2013 18:10 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 02.03.2013 18:20
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Üks soodsama hinnaga steakhouse restorane Tallinnas, seega korralikku veiseliha või lambaliha käin nüüdsest seal mekkimas.”

20.02.2013 10:08 - argoon
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
17.05.2015 16:32 Nimetu
käisin ka proovimas, umbes selline lõuna paiku 15 ajal, küsisin kaks korda erinevaid pearoogasid ning mõlemad olevat otsas olnud ning siis ladus teenindaja valja kogu nimekirja, mis neil otsas on kuigi kell nii vahe. siis ootasin SUUPISTET! 40min kogu suure saali peale oli kokku 4 lauda, kus inimesed ning jooki(tavalist vett) umbes 15min kuid ikka toodi gaseeritud vesi missest et kui olin tellimuse esitanud küsis veel ule tapselt mida soovin. toodi siis lopuks eelroog juustupallid mis olid kergelt korbenud, pearoaks votsin friikartulid ja kanafilee bambused, friikartuleid pandi taldrikule kuskil 10 tykki ja kanafilee oli suhteliselt nätske ja kana maitset polnud uldse. laua kell mida mulle alguses oeldi et vajutage nuppu, et siis naeme ja saame kohe teid tulla teenindama ei aita absoluutselt, taiesti kasutu! koht on veel paris laes hindadega ja teenindus 0. tagasi enam ei lahe ja ei soovita ka.
17.05.2015 17:05 Nimetu
käisin ka proovimas, umbes selline lõuna paiku 15 ajal, küsisin kaks korda erinevaid pearoogasid ning mõlemad olevat otsas olnud ning siis ladus teenindaja valja kogu nimekirja, mis neil otsas on kuigi kell nii vahe. siis ootasin SUUPISTET! 40min kogu suure saali peale oli kokku 4 lauda, kus inimesed ning jooki(tavalist vett) umbes 15min kuid ikka toodi gaseeritud vesi missest et kui olin tellimuse esitanud küsis veel ule tapselt mida soovin. toodi siis lopuks eelroog juustupallid mis olid kergelt korbenud, pearoaks votsin friikartulid ja kanafilee bambused, friikartuleid pandi taldrikule kuskil 10 tykki ja kanafilee oli suhteliselt nätske ja kana maitset polnud uldse. laua kell mida mulle alguses oeldi et vajutage nuppu, et siis naeme ja saame kohe teid tulla teenindama ei aita absoluutselt, taiesti kasutu! koht on veel paris laes hindadega ja teenindus 0. tagasi enam ei lahe ja ei soovita ka.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.tallekejapullike.ee Talleke ja Pullike arvustusi (review)Otsi Google abil: talleke ja pullike (review)