3.4 11 hindajat

Peking
http://www.peking.ee

Hiina restoran Tallinnas Vanalinnas, Müürivahe 52. Lisas helvetica 21.09.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Juhtusime kahekesi nädal tagasi Pekingisse, kuid ruumid oli kohutavalt külmad (ca -18 kraadiga välimised esiuksed pärani avatud!!!), ka üksik puhur, mis meile suunati, ei aidanud. Mantel tuli taas selga tagasi panna.
Külastajaid peale meie rohkem ei olnud. Tellimuse ära võtnud, kadus teenindajagi taharuumidesse ja jäi kauaks sinna...kuni saabus viimaks kevadrullidega (sisuks juurviljapuder ja juures maitsetu ning lahjendatud? kaste).
Läks veel hulk aega, siis saabusid viimaks ka pearoad - praetud riis + SEALIHA ÕUNTEGA & PURJUS KALA (Punane kala arahhiisivõiga, seente ja veiniga). Kui soovisime sööma asuda ja automaatselt pulkade järele haarasime, selgus, et neid ei olegi. JA EI OLNUDKI, nagu ütles teenindaja. Aburd! See selleks. Toit iseenesest ei olnudki halb, liha oli põnevam ja maitsekam kui kala, mis kujutas endast liiga ära praetud kalatükke suhteliselt maitsetus, ent vähemalt soojas juurviljasegus.

Kindlasti on Peking koht, kuhu ma kunagi tagasi ei lähe. Ja teenindajannast oli kahju, nohu oli ta karmist sisekliimast saanud. Meist jäi leti taha sooja veekeedukannuga sõrmi soojendama :(”

15.02.2012 14:46 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
15.02.2012 18:45 iEat
Valus... Kahju, et sellised kohad olemas on.

“Täiesti alla igasugust arvestust ja kusjuures kõik sealjuures. Ruum on jubedalt külm; laudadele on laudlinade kaitseks pandud klaas, mis on jubedalt külm; nõud näevad välja nagu omal ajal olid kooli sööklas; ruumi sisenedes tunned koheselt väga kaua kasutatud rasva/õli lehka; teisi sööjaid ei ole; toit on tõsimeeli lihtsalt masendava maitse ja välimusega ning täiesti absurd, mis hinda selle eest veel tahetakse.
Kuidagi ei saa aru, mis moodi see koht ennast restoraniks peab. Ka kõige tavalisem kiirketi hiinakas on 100% parem valik. ”

19.01.2012 16:42 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“See on kummaline koht juba selles mõttes, et seal ei ole peaaegu kunagi teisi inimesi. Süüa saab uhkes üksinduses nagu oleks terve restorani reserveerinud. Mõned asjad on eriti imelikud, näiteks menüü esimene lehekülg, afrodisiaagid, pulli munad jm väidetavalt sugutungi tõstvad söögid. Siis näiteks tavaline hiinaka söök, kevadrullid, on Pekingis väga imelik, kevadrulliks nimetatakse seal mingit pasteeti täis 1 cm läbimõõduga 5cm pikkust pulka, mis peaaegu et ei ole söödav.
Kui toidu nimes on "teravas kastmes" või toidu nime järel tärn, siis mingeid lootusi hellitada ei ole mõtet. Õnneks tuuakse lauda eraldi kausis tšilliõli, seda saab siis oma maitse järgi sisse segada.
Proovida soovitada ei oskagi midagi, sealiha pähklitega näiteks oli väga kole ja mõtetu, samas teinekord sealiha juurviljadega oli väga maitsev. Ahjaa, täielik maitseüllatus oli selline kummalise nimega söök nagu Purjus Kala / Tipsy Fish, punane kala arahhiisivõiga, seente ja veiniga. Aga menüü on neil pikk, sealt võib ilmselt leida nii häid kui halbu üllatusi.”

16.10.2011 18:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Käin seal päris sageli, kuigi norides ei jää punkte sugugi palju alles. Toit on üsna hea, kuid õhkkond ei ole kõige parem, hind on küllalt kallis ja talvel on hullu moodi külm! :)”

21.09.2011 22:23 - helvetica
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.peking.ee Peking arvustusi (review)Otsi Google abil: peking (review)