9.0 3 hindajat

RUBY Food & Cafe
www.facebook.com/rubyfoodandcafe/

Modern Kosher Food & Cafe Rotermanni 2, Tallinn Lisas pliks
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
08.01.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minule teadaolevalt ainuke bageleid pakkuv koht Tallinnas, ja mitte niisama, vaid lausa New Yorgi stiilis bagelid. Olles söönud New Yorgis päris New Yorgi bageleid ja oivalisi segusid cream cheese'st, siis Ruby jaoks oli latt juba ette kõrgele seatud.

Olles sealt nüüdseks proovinud ära pea kõik valikus olevad bagelid, siis üldkokkuvõtteks saab öelda, et need on külluslikud ja ka maitsvad ning kõhu saab korralikult täis. AGA...mina ise eelistaks pisut lihtsamat kombot, kus esile ei tuleks kõik-kõik-kõik, mida sinna vahele on pandud, vaid justnimelt bagel&cream cheese eelkõige. Selle eelduseks on, et mõlemad on väga hästi tehtud ja seega kannavad maitsed välja. Sel juhul polegi vaja panna bagelit nii torniks, et hammustada hästi ei ulata. Lisaks on oht läbivettimisele, kui toit peab mõne aja enne tarbimist seisma.
Ruby bagelite kohvik restoran Rotermannis

Kui keskenduda ainult bagelitele, siis oleks see Rubyle liigategemine :) Tegelikult pakuvad nad ka täitsa korralikke salateid ja sooja toitu. Muidugi ka kohvi/teed, muffineid jm magusaid ampse ning tagatipuks on tegemist korraliku koššervalikuga poega, kust leiab riiulitekaupa uudistamist! Muuseas, kogu koššer toiduvalik on heaks kiidetud ka Tallinna Sünagoogi poolt.

Kaks asja, mis seal kohvikus häirisid:
- ühekordsete nõude kasutamine ka kohapeal süües
- kõrged lauad-toolid.

Kuigi pinda on vähe, saaks sellest teha hubasema koha, mis oleks nagu päris koht. Selleks polegi palju vaja: panna madalamad lauad-toolid (juba pealevaadates tundub mugavam), jätta ära plastikust kandikud, topsid, taldrikud ja asendada need ilusate päris nõudega. ”

08.01.2018 17:25 - pliks
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

pliks on seda arvustust muutnud: 09.01.2018 10:44
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/rubyfoodandcafe/ RUBY Food & Cafe arvustusi (review)Otsi Google abil: ruby food & cafe (review)