4.8 6 hindajat

Masala
http://www.masala.ee

India restoran, Maakri 19/21 Tallinn. Lisas Toiduklubi 28.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kurb küll, aga seda restorani ei saa küll soovitada. Sisse astudes tundub, et tegemist võib olla päris hea restoraniga, sisekujundus on maitsekas ja telekast tuleb Bollywoodi film. Lauda istudes hakkab aga õige pea jahe, ehkki me istume uksest üksjagu kaugel.
Tuuakse menüü, tellime esmalt kannu rohelist ja kannu puuviljateed. Kui tee saabub, selgub, et mõlemad on puuviljateed, kuigi kannud on isegi välimuselt erinevad ja üks tundub olevat suurem kui teine.
Tellime toidud.
Ootame.
Ootame.
Ootame.
Umbes tund aega hiljem saabub Tom Kha supp, millel puudub kookose maitse, küll on seal aga rohkelt sidrunihapusust ning võinaan, umbes sentimeetri paksuste nätskete latakatena. Varsti saabub ka sealiharoog (mis on tõesti maitsev, liha on väga pehme ja lausa sulab suus) ning veel kaks erinevat naani, mõlemad on üksjagu vürtsised. Menüüs lubatakse iga roaga kaasa riisi, meie seltskonna mõned liikmed palusid lisaks riisile ka nuudleid, teenindaja küsis veel üle, kas kindlasti lisaks? Jah, vastati. Riis jäigi muide tulemata.
Teenindajad olid seal muidu meeldivad inimesed ja heatahtlikud, aga et seal kulus meeletu aeg, oli külm ja enamus toitu ei olnud arvestataval tasemel ning mõni toit unustati üldse tuua ning mõni tellimus aeti segi, siis soovitust see restoran paraku ei saa. Kahju küll, olnuks tore avastada üks uus vahva india restoran Tallinnas.”

28.02.2011 09:52 - Toiduklubi
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.masala.ee Masala arvustusi (review)Otsi Google abil: masala (review)