"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.5 2 hindajat

La Boheme Brasserie
http://www.laboheme.ee

Brasserie & Bar. Hotelli von Stackelberg Tallinn restoran. Toompuiestee 23.

Lisas Rintsik 10.11.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Peaks olema prantsuse stiilis restoran, aga selle kohta leiab vaid üksikuid vihjeid. Menüüs küll mingi vahemerelisus on, aga igapäevaselt võib sama hästi väga itaalialiku vms toidu otsa sattuda.
Toitudel pole viga, need saab päeval kiiresti kätte (päevapraed), suppi saab endale ise tõsta ning ostes mõlemad, saab magustoidu tasuta. Koht pole otseselt soodne, aga kindlasti mitte ka kallis. Väljast ja nimest võib jääda mulje, et on väga peen koht, aga tegelikult on hotelli baar pigem.
Siiski seal kandis üks sümpaatne koht, kus lõunal käia.
Viimati sõin seal tomati-basiiliku suppi ja see maitses küll megahästi.
Tomati basiiliku püreesupp La Boheme restoranis Toompuiesteel

Pasta suitsukalaga oli maitsev, kuigi paari suutäie puhul tundus, et osa kalast oli natuke ära kuivanud, ent siiski toidu sisse pistetud. Üldmulje oli siiski hea.
Linguine pasta suitsulõhega La Boheme restoranis Toompuiesteel

Pastat sööma asudes tekkis aga probleem. Polnud kahvlit, millega seda süüa. Söögiriistad tuleb endale ise eraldi lauakeselt tuua, kus saab ka kukleid ja võid, aga seal oli küll lusikaid ja nuge, ent mitte ühtki kahvlit. Kuna teenindaja (baaridaam) oli vahepeal jalga lasknud, ootasin teda peaaegu 10 min enne kui said märku anda, et puudub kahvel. Toit vahepeal muudkui jahtus ja niisamuti jahtus minu soov seda kohta kiita.”

10.11.2012 16:10 - Rintsik
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.laboheme.ee La Boheme Brasserie arvustusi (review)Otsi Google abil: la boheme brasserie (review)