Nutika perenaise kokaraamat 2
7.5
2 hindajat

1. Nutika perenaise kokaraamat 2
Lia Virkus, Pille Enden, Epp Mihkels, Tiina Lebane

“Nutika perenaise kokaraamat 2” on järg krooniajal välja antud raamatule, mis pakub soodsaid roogi säästlikuks majandamiseks. Sellesse raamatusse on neli autorit kogunud oma pere peal järele proovitud maitsvate toitude retseptid.


Lisas Raamat24 04.03.2015
Pane hinne:
Desserdid
5.0
1 hindaja

2. Desserdid
Tiina Lebane, Lia Virkus, Pille Enden

Kes suudaks vastu panna magusale ahvatlusele ‒ perenaise ulatatud jäätisepokaalile, magusat aroomi levitavale ahjusoojale vormile, hõrgu kreemiga täidetud korvikesele või kuninglikule torditükile. Kodune magustoit, kook või tort on alati peolaua kroon, mis paneb täiusliku punkti pidulikumale lõuna- või õhtusöögile ja on kõigi maiasmokkade rõõm. Kaunis kokaraamatus on kõrvuti nii kuumad kui külmad magusad hõrgutised, mille valmistamine on jõukohane igale kodukokale ja mis sobivad hellitama nii suuremat seltskonda kui kas või iseennast.


Lisas sipsik 06.11.2013
Pane hinne:
Vormikad ahjuroad
10
1 hindaja

3. Vormikad ahjuroad
Tiina Lebane, Lia Virkus

Vormiroad ahvatlevad sügis- ja talveõhtutel kõiki kööki, sest keegi ei suuda vastu panna ahjus küpseva toidu isuäratavale lõhnale! Uuest kokaraamatust leiate 50 soolast ja magusat ahju- ja vormirooga, millega rõõmustada nii ennast, peret kui sõpru. Lihtsad valmistamisjuhised ja kaunid pildid hoolitsevad selle eest, et toidutegemine õnnestub muretult. Värskeid tooraineid sisaldavaid retsepte on lihtne järgida ning oma ahju tundes ühtaegu nii lihtne kui ka põnev valmistada.


Lisas sipsik 16.10.2013
Pane hinne:
Parimad kodused pirukad

4. Parimad kodused pirukad
Pille Enden, Lia Virkus, Tiina Lebane

Ahjusoe pirukas on kodudes alati oodatud ja hinnas. Uue põhjaliku pirukaraamatu autorid on siia kokku pannud oma aastatega kogunenud ja teostatud ideed. Suured ja väikesed, pehmed ja krõbedad – 100 erinevat hõrku küpsetist, valmistatud vormis, ahjuplaadil või pannil ning kõik maitsva täidisega. Köögis tegutseja leiab siit põhiliste pirukatainaste – pärmi-, leht- ja muretaina – piltidega varustatud valmistamisõpetused koos nippidega, mis aitavad kaasa õnnestunud taina ja piruka valmistamisele.


Lisas cantabile 04.02.2013
Pane hinne:
Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni

5. Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni
Angeelika Kang, Lia Virkus

Šokolaad on paljude suur armastus ja vaid vähesed suudavad vastu panna selle ajatu hõrgutise sametisele pehmusele. Šokolaadimaiuste kogumik sisaldab 50 uut ja põnevat retsepti: lihtsaid kogu pere magustoite, uhkeid peolauatorte, väikesi maiuspalasid kohvi kõrvale ja jahutavaid külmi magustoite. Üllatusena rikastab šokolaad ka soolaseid roogasid ja nii saigi retseptidesse pikitud 10 soolast toitu, millele šokolaad annab põneva maitsenüansi. Raamatu algusosast leiate aga trühvlite sammsammulise tegemisõpetuse koos mitme põneva retseptiga.


Lisas Marge-Elin Roose 04.09.2012
Pane hinne:
Seeneraamat
8.6
16 hindajat

6. Seeneraamat
Lia Virkus, Pille Enden

Seeneraamat on seenesõpradele ja ka neile, kes seda põnevat ja mitmekülgset maailma veel avastanud pole. Siit leiab teavet nii metsa- kui ka poes müüdavate seente kohta, soovitusi metsaminekuks ning laialdase valiku retsepte ja nõuandeid seente soolamiseks, marineerimiseks, kuivatamiseks, võis säilitamiseks ja hapendamiseks. Üle 60 ahvatleva retsepti koos piltidega, kasulikku teavet seente töötlemisest ja säilitamisest: soolamisest, oma mahlas säilitamisest, marineermisest, kuivatamisest, hapendamisest ja külmutamisest.


Lisas Linda 27.09.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Igal sügisel, mil seentest saab hitt, ootab sama saatus ka seeneraamatuid. See raamat on väikest kära väärt ka, sest nii praktilisi nippe ma mujalt leidnud ei ole.”

27.09.2010 11:59 - Linda
Hinnang arvustusele:
  +0   -0