Kosmos IMAX
6.8
23 hindajat

1. Kosmos IMAX
http://www.kinokosmos.ee

Uuenduse teinud kino Tallinnas, Pärnu mnt 45.


Lisas OliverL 07.01.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Käisin koos elukaaslasega 14. märtsil vaatamas filmi "Chappie"- viimane oleks olnud täiesti nauditav film, aga kahjuks rikkus kogu vaatamiskogemuse kõrvulukustav heli. Heli oli kohati nii vali, et pidin näpud kõrva panema, vastasel juhul oleksin valust pisara poetanud. Ma ei ole ka ülitundlik inimene, kes iga valjema mürtsu ees väreleb nagu haavaleheke. Nimelt olen tihe Cinnamoni külastaja ning nende heliseade on küll kenasti sätitud ja ei ületa taluvuspiire, kus iganes ma ka ei istuks, erinevalt IMAX-ist, kus ma istusin täpselt saali keskel. Kõige muu osas mul midagi kurta pole. Lõppu lisaksin ka, et minu naabruses istunud inimesed panid samuti endale näppe kõrvadesse. Ehk on see märk, et inimesed tulevad filmi nautima, mitte oma trummikilesid hävitama ja heli on ka keskmise inimese jaoks vali? Igatahes loodan siiralt, et tulevased IMAX- i külastajad kindlasti kõrvatropid kaasa võtavad. Lisaksin ka veel, et Kosmose IMAX-i ma enam tagasi ei lähe, sest väärtustan oma kuulmismeelt. Väga kahju, ekraan on iseenesest hämmastav, aga ma lihtsalt ei soovi vabal ajal meelelahutuslikel eesmärkidel olla keskkonnas, mille helinivoo ületab lahingutandri oma...”

14.03.2015 23:38 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Viimsi Kino
8.0
16 hindajat

2. Viimsi Kino
http://www.viimsikino.ee/

4K kino Viimsis, Randvere tee 11, Viimsi Spa kõrval. 4 saali - DNB, Premia, V-klubi ja Grand Rose, kokku 413 istekohta. Premia saalis 5D kino.


Lisas pom 26.11.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Mugav kino, mugavad istmed. 3D prillid saab kaasa osta, hind 1€ paar. See tähendab et 3D prillid jäävad sulle ja järgmine kord lihtsalt võtad kaasa. Prillid on õhemad ja kergemad kui näiteks Forum Coca-Colas.
Kinopiletiga saab lapsega käia mängukeskuses 2 tundi.”

15.12.2014 00:25 - kaksühes
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kino Sõprus
8.5
14 hindajat

3. Kino Sõprus
http://kinosoprus.ee

Kino Tallinna vanalinnas, aadress Vana-Posti 8. Kino on 210 istekohta. 35 mm ja digiprojektor ning Jaan Ruusi nimeline kinobaar. Europa Cinemas liige.
Kino kassa avatakse tund enne esimest seanssi.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
20.10.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Pole just palju kinosid, mis saaks kiidelda sellise asukohaga, ehk olla otse Tallinna vanalinnas. See üks on juba midagi väärt, aga sinna juurde sobibki suurepäraselt ka Kino Sõpruse pakutav filmivalik, mis on ju ühe kino juures sootuks määravama tähtsusega kui asukoht. Õnneks on ka see just nimelt väärt, sest sisaldab peaaegu eranditult väärtfilme, sh enamasti Euroopa filme. Samuti saab seal ära näha paljud Eesti filmitegijate tööd. Minu meelest on Sõpruse programm hästi koostatud ning sinna mahub peale filmide ka vahel mõni muu üritus, mis sealsesse konteksti hästi sobib.
Toredad inimesed ajavad väärt asja ja teevad seda hästi.”

20.10.2013 17:14 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kosmos
7.8
26 hindajat

4. Kosmos
http://www.forumcinemas.ee

Forum Cinemas ketti kuuluv kino Tallinnas. Kaks saali.


Lisas filmis6ber 15.06.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Käisin hiljuti seal Kosmos 2 saalis, ehk väikeses saalis ja kogemus oli väga hea. See on täiesti korda tehtud, iga istme kõrval on lauake, kuhu saab jooki ja popkorni toetada, kõik on väga viks ja viisakas. Näeb välja nagu mingi miljoka isiklik kinosaal. Seejuures soovitaks istuda umbes esimeses reas, sest sealt jääb kinolinani veel paras distants ja kaugemalt hakkab ekraan juba liiga väike tunduma.
Mulle meeldib, et triipkoodi lugeja asemel on seal päris piletikontroll, selline vuntsidega lõbus härra, punane pintsak seljas, kes sisenemisel piletile templi lööb. Tuleb nõustuda eelpool arvustanud Alice-iga ja öelda, et on tõepoolest PÄRIS.”

27.06.2011 11:35 - Kerdemets
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Kino Artis
7.4
21 hindajat

5. Kino Artis
http://www.kinoartis.ee

Kunstiliste filmide kino Solarise keskuses, Estonia pst 9, kolmandal korrusel.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.06.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Meeldib, et kino on parajalt intiimne ja reeglina seal ropendavaid teismelisi ei kohta, pigem ikka hooletu-lohaka salli lehvides liikuvaid intellektuaale. Meeldib, et kinno saab kohvikust osta päris klaasis või tassis jooke. Toolid võiksid olla aga kogu aeg normaalses asendis, kuidagi raskelt käivad ja nõuavad suurt kaalu, näiteks käekotti ei saa panna kõrvalistmele, see jääb liiga kergeks et tooli istumisosa alla vajutada. Tore on ka see, et neil on beebikino iga nädal.”

07.11.2012 11:48 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Solaris kino
6.3
32 hindajat

6. Solaris kino
http://www.solariskino.ee

Multiplekskino, asub Solaris Keskuses, Estonia pst 9.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.06.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Filme näidatakse ja ruumid on korras, kuid üldiselt erilist kinohõngu seal ei leia.

Esiteks häirib mind meeletult, et kino ja ostukeskus on nii kokku sulanud ja seda õiget meeleolu ei teki.

Teiseks on seal toolid klapiga, mis ei ole eriti mugav ja osades saalides jäävad külgedel sisse imelikud vahed.

Kolmandaks on probleemiks külgedelt vaadatuna pildi kvaliteet. Ekraan peegeldub tagasi ning värvid ei ole nii selged, kui võiks oodata kinoelamuse korral.

Neljandaks ei pakuta üleval (kinokorrusel?) muid jooke peale karastusjookide. Isegi vett ei saanud ma viimase külastuse aeg osta.

Üldiselt on CC Plaza siiski rohkem meeltmööda. Mis sellest, et seal pole kõige uuemat tehnikat või toole, kuid seal on mugav. Seal on tehtud uuendusi ja seal on kohe selline mõnus kinoõhkkond, kui uksest sisse astud.”

19.02.2015 01:18 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +1   -0