6.3 16 hindajat

Poke Bowl
www.facebook.com/pokebowltallinn/

Poke Bowlide restoran Tallinnas, Hariduse 13. Telefon 5622 2677 Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
31.07.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Ehkki otse Pärnu maantee ääres, on Poke Bowl ka natuke nurga taga, Hariduse tänava alguses. Koht on väike, aga tubli, sisse minnes on vasakut kätt lett, kus taga poke kausse kokku pannakse ning paremat kätt akna all istumiskohad, umbes neljale. Suvisel ajal saab istuda ka väljas, mis on oluliselt mõnusam.

Poke Bowl Tallinn

Tellisin poke kausi kanaga, mille hind oli täiesti mõistlik 6,50 eur. Toit toodi mulle õue kätte, aga millegipärast ilma söögiriistadeta, nii et pulkadele pidin ikka sisse järgi minema. Sama lugu paistis ka teistel sööjatel olevat. Ja sööjaid oli seal lõuna ajal tõesti omajagu palju. Vahel saabusid ükshaaval, vahel suurte seltskondadena, sinna vahele veel Wolti toidukuller.

Poke Bowl kanaga

Aga poke bowl ise oli küll väga maitsev tänu hästi värsketele koostisosadele ja heale maitsete kombinatsioonile. Näiteks väga küps mango sulas mõnusasti peaaegu kastmeks, kana oli kõrbe ja pehme ning riis mõnusalt nätske.

Sisse astudes olin ma tõtt-öelda veidi mures. Esiteks polnud mul erilist poke bowli isu, see koht lihtsalt jäi teepeale, teiseks tundusid letitagused piigad kokkadena esmapilgul väheveenvad. Aga tore on eksida. Toit oli väga maitsev :)”

31.07.2018 15:56 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 31.07.2018 16:33
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/pokebowltallinn/ Poke Bowl arvustusi (review)Otsi Google abil: poke bowl (review)