7.5 4 hindajat

The Shape of Water (2017)
Guillermo del Toro

1962 aasta düstoopses USA riiklikus laboratooriumis töötab tumm Elisa, kes armub sinna uurimiseks toodud inimese moodi veeelukasse. Eestikeelne pealkiri: Vee puudutus. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
03.06.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga huvitav film, kindlasti neid auhindu väärt, mille ta saanud on. Pilt on ilus, stseenid on ilusad.. ja koledad korraga. Kõik on pigem kulunud, must, roostes ja katki. Aga selles on mingi omamoodi ilu ja kunstilisus.

Film tundub nii prantslaslik, et esimeste kaadrite juures on tunne, et algab Amelie teine osa. Ning see tunne on mingis mõttes lõpuni. Et see Elisa on Amelie. Ja kõiks ee toimub Bioshocki arvutimängu visuaalses maailmas.

Filmi käigud mingeid üllatusi ei paku. Kõik lähebki nii, nagu on kõige ootuspärasem ja olles harjunud, et kindlasti püütakse mind ainult selliselt mõtlema panna, et siis järgmisel hetkel jalad alt lüüa ja üllatada, siis tegelikult lõpuks üllataski lihtsalt see, et mingit üllatust polnud. Mis pole tingimata isegi kriitika.

Tore film, mida soovitan vaadata.”

03.06.2018 22:39 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Guillermo del Toro The Shape of Water (2017) arvustusi (review)Otsi Google abil: guillermo del toro the shape of water (2017) (review)