6.2 6 hindajat

Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013)
Tommy Wirkola

Lavastaja ja stsenarist Tommy Wirkola ("Død snø", 2009) hoogsa action-muinasjutu peategelasteks on kõikidele lastele Vendade Grimmide muinasjutust tuttavad õde-venda Hans ja Grete, vaese puuraiuja lapsed, kes nõiutud metsas ekseldes kurja nõia piparkoogimajakesse sattusid. Mis ei tapa, teeb tugevamaks! Tommy Wirkola ülioriginaalses versioonis on Hansukesest ja Gretekesest saanud lapsepõlves kogetu tagajärjel nõidasid jahtivad pearahakütid. See kurjusega võitlusele pühendunud osavate vibuküttide tandem on süngel keskajal nõutud spetsialistideks, kes ei säästa ühegi sortsi elu. Kättemaks on magus! Osades: Jeremy Renner ("Piinakamber", "Bourne´i pärand", "Tasujad"), Gemma Arterton ("Pärsia prints: Ajaliiv", "007: veidi lohutust"), Famke Janssen ("007 ja Kuldsilm", "X-mehed"), Pihla Viitala ("Paha pere"), Peter Stormare ("Fargo", "suur Lebowski"). Eestikeelne pealkiri: Nõiakütid Hans ja Grete Lisas cantabile 24.01.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Film saab meele lahutamisega hästi hakkama ning midagi rohkemat pole mõtet ka oodata.

Hansuke ja Greteke kohati punnitavad dialooge välja (sama käib ka teiste tegelaste kohta), kuid üldjoontes võib õe-vennaga rahule jääda. Dialoogid ja osad stseenid on niiehknaa vägisi pliiatsist välja imetud.

Lugu on ülimalt lihtsakoeline, kuid hüplev ja paistab, et kirjutajal on järjepidevusega probleeme olnud. Justkui oleks viimane lihv andmata jäänud.

Nõidade make-upiga on hea töö tehtud, selle eest küll tugev pluss.

Meeldis muinasjutu süngus.”

15.02.2013 22:47 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tommy Wirkola Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: tommy wirkola hansel and gretel: witch hunters (2013) (review)