9.6 20 hindajat

Leia oma tee
Merit Raju

Meie ajal on tõeline luksus see, kui saad endale lubada Vaba Aega. Aega, mil mõtte- ja tegutsemispuhkusest võib saada alguse tee, mis viib hoopis teise suunda. Luksus on see, et saad nii tööl käia, et sa tahadki seda teha. Luksus on töö tegemine ilma tööl käimata. Sa tead küll, et võimatu on vahel võimalik, ilma et me teaks, kuidas. Millist elu sa tegelikult tahaksid?
Raamat “Leia oma tee” võib anda tuge muudatuste tegemiseks oma tööelus, kuid see mitte ainult ei innusta oma töölepingut lõpetama, vaid ka hoiatab selle eest. Ta aitab leida, aga ei anna otsest vastust küsimusele, mida sina tahad oma elu kutsena teha – see aga on põhiküsimus, kõige alus. Vastus tuleb sul endast üles otsida.
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus.
223 lk. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
11.12.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“See raamat algab suurepäraste sõnadega, selgitades, miks just lugeja, st iga inimene, on VIP, väga tähtis isik. Ma vaatan ikka, kuidas raamat algab ning selle järgi otsustan, kas ostan ära või ei, selle ostsin kohe pikemalt mõtlemata.

Raamat räägib sellest, kuidas oma tee leida, peamiselt just töises mõttes. See pole pelgalt kellegi kirjutis, õnnelikust elust, mida tema elab ja soovitab ka kõigil teistel materiaalsed mõtted võssa visata ja kanepist särke tegema hakata, vaid selgitab väga praktilisel moel, kuidas need julged sammud ette võtta, mis töökoha vahetuseks tegema peaks. Töökoha vahetus siis väga laias mõttes, mitte tingimata (või isegi pigem mitte) ühe kontorikeskkonna vahetus teise vastu. See on kohati nii praktiline, et annab isegi firma asutamise ja maksunduse alal (legaalset :) ) nõu. Samas on raamatus rohkelt päris inimeste kirjeldusi, kuidas nemad selle muudatuse teinud on ja kuidas sellega hakkama saanud.

Tuleb välja, et mitte kõigil ei ole iseenda tööandjaks olemine, mis tänapäeval ju vägagi popp, ainult lust ja lillepidu. Just see annab tunnistust, et autor on kahe jalaga maapeal ja ka tema enda näited kinnitavad, kui palju erinevat on ta kogenud. See annab teosele mitte mingisuguse targutava, vaid ääretult usaldusväärse ja igati praktilise väärtuse.

Soovitan kindlasti lugeda. Isegi kui oled oma tööga lõputult rahul, on seal rohkelt mõtlemapanevaid mõtteid ja kogemusi.”

11.12.2011 21:31 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
13.12.2011 10:09 arvustus.com
Arvustus.com TV: "Leia oma tee" autor Merit Raju räägib, miks ja kuidas ta selle raamatu kirjutas.

Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Merit Raju Leia oma tee arvustusi (review)Otsi Google abil: merit raju leia oma tee (review)