- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
1. Ordi Akord LX
Intel Atom 230 1,60 GHz, 1 GB RAM, Intel Graphics Media Accelerator 950 graafika, 160 GB SATA 7200 rpm kõvaketas.
Lisas illekas 18.05.2010
“Väga nõrk arvuti, millega seda, mida tavaliselt kodus teha tahad -- multimeediat nautida ja mängida, ei saa. Ühtlasi on hind ka muidugi väga soodne. Minu meelest oleks asjal point siis kui korpus oleks hästi väike. Praegu on suure kastiga, aga hästi nõrk arvuti, nii et ei sobi ka teleka alla DivX filmide vaatamiseks pista.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
2. Acer Aspire Revo 3610
Intel Atom 330, 2 GB mälu, 320 GB kõvaketas, graafika NVIDIA GeForce 9400.
Lisas tommm 28.03.2010
“Tilluke arvuti, mida on mõttekas kasutada meediaserverina. Ühendad teleka taha, lased mingi sobiva tarkvara peale ja ongi olemas. Ülivaikne, kuigi saab isegi HD pildiga hakkama. HDMI on olemas.
Optilist seadet sellel pole, nii et vaadata saab vidosid failidest. No ja võib muidugi välise optilise seadme juurde osta.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
3. HP Compaq 500B
Protsessor E5400 / 2.7 GHz - RAM 1 GB - HDD 1 x 160 GB - DVD±RW / DVD-RAM - graafikakaart GMA X4500HD - Windows 7 Pro.
Lisas premia 25.04.2010
“Tagasihoidlike võimetega kontoritööarvuti. Soovitaks sellise asemel pigem sülearvutile mõelda. Hind ja võimsus on u sama, seade aga väiksem ning lisaks on ekraan omast käest võtta. Sellele tuleks eraldi osta.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
4. Apple eMac4,4
PowerPC G4 (3.3) 1 GHz protsessor; 128 MB mälu; ekraan-ja-arvuti-ühes.
Lisas lloyd 11.02.2010
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
5. Apple iMac (2011)
21.5" (1920x1080 pikslit) läikiv IPS-ekraan, 2.7 Ghz neljatuumaline Intel Core i5 protsessor, 4 GB operatiivmälu, 1 TB kõvaketas, juhtmevaba klaviatuur ning hiir. 4 x USB, 1 x Thunderbolt, 1 x Firewire 800. OS X Lion.
Lisas Reks 15.01.2012
“Arvuti, mille kallal norida on praktiliselt võimatu. See näeb välja tõepoolest kena, on väga kompaktne, sellel on vaid üks juhe ja see läheb seinakontakti, valge muidugi.
Ekraani pilt on kontrastne, ilus ja särav. Selles on suuim osa korralikul IPS-paneelil, kuid ei maksa alahinnata ka läikiva ekraani mõju. See ongi ainus etteheide arvutile. iMaci ei saagi valida mati ekraaniga (Mac Book Pro 17" sülearvuteid näiteks saab).”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
6. Apple iMac (2012)
Kõik-ühes lauaarvuti. 21.5-tolline (1920x1080) või 27-tolline (2560x1440) IPS LED-taustavalgustusega ekraan. 2.7 GHz Intel Core i5 kuni 3.4 GHz Intel Core i7 protsessor. 8 GB 1600MHz DDR3 mälu (21" mudelil kuni 16 GB; 27" mudelil kuni 32 GB). 21" mudelil 1TB (5400-rpm) kõvaketas, valikus ka Fusion Drive'i võimalus (SSD ja HDD kombinatsioon); 27" mudelil 1TB (7200-rpm) kõvaketas, valikus ka 3 TB kõvakettaga, 1 TB kuni 3 TB Fusion Drive'iga ning 768 GB SSD-kettaga mudelid. Graafikakaart olenevalt mudelist NVIDIA GeForce GT 640M, NVIDIA GeForce GT 650M, NVIDIA GeForce GTX 660M või NVIDIA GeForce GTX 675MX. FaceTime HD kaamera. Stereokõlarid. Kaks mikrofoni. Kõrvaklapipesa, SDXC-kaardi pesa, 4 x USB3.0 pesad, 2 x Thunderbolt pesa ja Gigabit Ethernet pesa. 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 4.0. Komplektis ka Apple juhtmevaba klaviatuur, Magic Mouse juhtmevaba hiir
Lisas Kruzz 02.12.2012
“Võrreldes eelmise aasta iMaciga on kõige olulised muutunud asjad järgmised:
+ Arvuti on oluliselt õhem, äärtest lausa naeruväärselt õhuke (mingi 5 mm), samas taga on sellel nagu.. paise.. meenutades natuke vanaaegseid telekaid. Üldiselt see, et arvuti on õhem, mind eriti õnnelikumaks ei tee, aga peab ütlema, et endiselt on tegemist maailma ilusaima kõik-ühes arvutiga. On ilusam kui eelmise aasta ilus mudel.
+ Ekraani kattev klaas on nüüd otse ekraanile liimitud, mis teeb kogu arvuti õhemaks, aga mis oluline -- vähendab kõvasti klaasekraani läikeid. Läiked on endiselt nähtavad, aga oluliselt vähemalt määral kui varasematel mudelitel.
+ Kõik USB-pesad on nüüd kiired USB 3.0 pesad.
+ Arvuti on uue Ivy Bridge tehnoloogia põhine, ehk uued i5 ja i7 protsessorid on kiired ja head. Mängib native resolutsioonil kiire kaadrisagedusega kõiki uuemaid mänge, mida proovisin. Diablo III, Starcraft II... Eks siin on oma osa ka GPU-l muidugi.
+ Kõvakettana saab nüüd valida ka Fusion Drive'i, mis ei ole tavaline kõvaketas, kuhu on lisatud kiibike SSD jaoks, vaid tegemist on enterprise'i tasemel lahendusega, mida tavaliselt eraklientidele pole pakutud. See on tark lahendus, mis koostöös OS X tarkvaraga vaatab ise, mis osa programmidest millisel kettaosal hoiab. Kui kasutad mingeid faile või programme sagedamini, kopeeritakse need kiirele SSD kettale ja tõesti, kui mingeid faile ütleme paar korda päevas kasutan, siis muutub nende edaspidine avamine ja nendega töötamine tuntavalt nobedamaks.
- Miinuspoolele jääb CD/DVD seadme kaotamine (see ei mahuks lihtsalt nii õhukesse keresse), tegelikult oleks soovinud lausa, et BluRay lisatakse, sest ilus IPS ekraan on justkui loodud filmide vaatamiseks. Eks tuleb siis... teistest allikatest filmid saada ;)
- Miinuseks on ka SDXC-kaardi ja teiste pesade asukoht korpuse taga. See oli küll ka enne nii, aga näib, et see on üks selline asi, kus funktsionaalsus on kenale disainile ohvriks toodud. Arvuti ees ei oleks sellised augud tõesti kenad, aga jõle tüütu on neid ühendusi seal arvuti taga tekitada.
Kui nende kahe viimati nimetatud miinusega arvestada ja need üllatusena ei tule, siis muus osas on masin tipp-topp. Ühte miinust kahandab ka võimalus CD/DVD või isegi Blu-Ray seade eraldi välise seadmena juurde osta ja USB-pesasse torgata. Kui peaks olema vajadust, sest paljud on tänapäeval tõesti harjunud ilma optilise seadmeta elama -- enamus ultrabook'e ju sellist seadet samuti ei oma.”