8.1 17 hindajat

Krua Tai restoran
http://www.krua.ee

Tai restoran Tallinnas, Aia 4 / Vana Viru 13. Lisas Axxer 30.06.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. Krua

“Toit valmis küll kiiresti ja teenindaja oli tubli, aga hinnaklass ja toit pole omavahel kooskõlas. Jasmiini riis oli väga väga mage ja oli lihtsalt selline suur klomp. Kaaslane palus toitu, mis pole magusa kastmega, teenindaja soovitas kana karrit, aga see oli nii magusa-terava kastmega, mis andis suhu esmamaigult liiga magusa maitse. Ise sõin hiidkrevette pipra ja küüslauguga, mis oli okei, aga siiski roog ei vasta hinnale.”

27.06.2015 15:00 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Täiesti okei restoran Tallinna vanalinnas. Õhustik vajaks veidikest vurtsu: lauad on veidi liiga lähestikku, tagumises ruumis tunduvad valged linad kuidagi liiga ülepakutud, esimeses ruumis on disharmoonias telliskivisein, kullatud raamid ja telekas. Aga kui nendest nüanssidest kõrvale vaadata, on road keskeltläbi head, ettekandja mõnusalt aktiivne ja roogi ei pea kaua ootama.

Mida soovitaks, mida mitte:

Eelroogadest soovitaks värskeid kevadrulle kanaga ploomikastmes (po pia sod). Põneva maitsega, tavapärastest kevadrullidest rohkem nüansse.
Pearoogadest tasuks vaadata pigem ** ja *** roogade poole, sest ühetärnilised tunduvad olevat vürtsivabad (või sisaldavad selgelt eristuvaid tšillilõike, mida lihtne kõrvale tõsta). Eriti häid mälestusi tõi meelde kala chu chi kastmes (chu chi pla). Võib-olla ma eksin, aga huvitavamaid elamusi saab vast karride seast. Hea tunda, et krevetipasta ja kalakastmega pole koonerdatud, vaid need liha aroomile mõnusat tausta pakuvad.
Magusroogade valik on suhteliselt lai (erinevalt Tallinnas tavapärastest jäätise ja tainas küpsetatud banaani kombinatsioonidest). Soovitada saab nii banaane kookospiimakastmes (buad chii, soojas kookospiimas!) kui ka valikut Tai magustoite (sa khu thai, valikus ka tapiokipuding). Magustoitude valikust üllatas negatiivselt vaid nn sticky rice, mis tundus olevat tavaline pudruriis, kuid kastetud kookospiima. Sellist imeasja Tais küll sticky rice'iks ei nimetata. :)

Kokkuvõtteks: Villa Thai on jätnud parema mulje, kuid on roogi, mis just Krua eriliseks teevad. ”

28.11.2012 12:17 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Vanalinnas on tavaliselt nii, et aasia söögikohad on kas lihtsalt väga kallid või lisaks veel väga halvad. Igaühel neist on minu meelest mingi viga küljes. Välja arvatud Krua, mis on Villa Thai kõrval mu lemmik aasiaresto üldse. Aasia toit mulle väga maitseb, eriti just Tai toit ning seda nad oskavad teha küll. Hind on kah paigas.”

22.11.2012 12:31 - tihane
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Hinnad pole liiga kallid (ehkki ka mitte just soodsad) ning toidud on väga maitsvad. Eriti meeldivad mulle supid, mis on nii suurepärased, et olen käinud mitu päeva järjest sama suppi söömas, sest lihtsalt niimoodi isutas. Ainus asi, mis mulle ei meeldi, on see, et seened supis tähendavad šampinjone, mitte shitake vms seeni.”

09.11.2012 21:46 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Suhteliselt tavalises majakeses on õdus ja kena Tai restoran. Hinnad on menüüst vaadates ka täiesti normaalsed. Olin valmis hullemaks, arvestades, et tegemist on nii popi ja haibitud kohaga. Selgus, et väike trikk asjas siiski oli, nimelt on portsud üsna väiksed. Kõik on väga maitsev küll, kuid kaks väiksepoolset kevadrulli on ikka väga vähe eelroaks. Olen harjunud, et kahe peale võttes saab kumbi 2 tk. Noh, pole hullu, maitse oli hea :)”

30.06.2012 21:32 - Axxer
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.krua.ee Krua Tai restoran arvustusi (review)Otsi Google abil: krua tai restoran (review)