9.1 7 hindajat

Warcraft: The Beginning (2016)
Duncan Jones

Põhineb Blizzardi mängul World of Warcraft. Azerothi rahuarmastav ja üllameelne kuningriik satub sõja seisukorda kui algab hiiglaslike orkide invasioon. Nimelt on nende hambuliste rohekate sõjardite oma valdused hävinenud ning orkirahvas vajab uut elupaika. Kahe eri dimensioonis asuva maailma vahel avatakse salakavalate maagiliste jõudude poolt portaal ning omaenese häda ja hävingu eest põgenevad vihased orkid valguvad surma külvates inimeste maadele. Ent ometi pole asjalood sugugi nii mustvalged nagu pealtnäha paistab - kes suretas välja orkide maad ja metsad, mis on selle sepitsuse tegelik eesmärk ning kuidas teha vahet tõeliste vaenlaste ja potentsiaalsete liitlaste vahel? Konflikti arenedes kerkivad kahest vastasleerist esile kangelased, kelle õlule langeb kummagi rahva saatuse määramise ränkraske ja valus koorem. Nii algab suurejooneline Warcrafti saaga, mis jutustab meeletust võimuihast ja kibedatest eneseohverdustest. See on lugu sõjast, millel on palju eri palgeid ning kus igal tegelasel on võitlemiseks omad sügavad põhjused. Eestikeelne pealkiri: Warcraft: Algus

Lisas MIB 19.06.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Läksin vaatama, sest mängisin kunagi World of Warcrafti ja enne seda Warcraft I, II ja III... Nii et üsna kursis selle Warcrafti teemaga ja kuigi sellest on nüüd aastaid tagasi ja kusagilt lugesin, et see pole filmina suurem asi, siis läksin ikka vaatama.
Üllatusin, sest film oli täiesti korralik. Siin-seal mõnusaid vihjeid neile, kes midagI Warcraftist ka enne teavad, aga üldiselt vaadatav ja arusaadav igasugusele fantaasiafilmihuvilisele. Saalis olid küll peamiselt poisid ja mehed ilma kaaslasteta, aga mõni naine oli ka kaasa veetud :)
Filmis oli eepilisust, maagiat, jõudu, hästi natuke, aga tabavat nalja (nt naersid kõik Orci lapse kurja hääle peale) ja piisavalt materjali, et sellele filmi järgesid teha. 2h film ei tundunud kuidagi pikk!”

19.06.2016 16:25 - MIB
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Duncan Jones Warcraft: The Beginning (2016) arvustusi (review)Otsi Google abil: duncan jones warcraft: the beginning (2016) (review)