7.9 23 hindajat

Cafe Akbana
http://www.akbana.ee

India, Hiina, Türgi ja Euroopa köökide toidud. Nõmmel, Rahumäe tee 27, Tallinn. Lisas twit 10.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Toit oli väga maitsev. Töötajad olid sõbralikud ja lahked. Koht on omapärase sisekujundusega.”

03.02.2019 16:56 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Toit oli maitsev aga järgmisel päeval oli kogu meie seltskonnal kõht lahti! :(”

01.08.2016 21:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
26.09.2016 17:37 Nimetu
Austatud Klient,

Tunneme kaasa et teie kogemus Akbana's nii saatus, aga teie polt saadetud Tervisekaitse ja Veetenaar ameti kontrol, tõendid toestas et polnud midagi viga Akbana toidudest. Väga vabandame ebamugavustepärast.

Lugupidamisega,
Akbana India Restoran
26.09.2016 17:37 Nimetu
Austatud Klient,

Tunneme kaasa et teie kogemus Akbana's nii saatus, aga teie polt saadetud Tervisekaitse ja Veetenaar ameti kontrol, tõendid toestas et polnud midagi viga Akbana toidudest. Väga vabandame ebamugavustepärast.

Lugupidamisega,
Akbana India Restoran

“Kokalt koort kookospiimaga asendama panna pole võimalik, kui talumatus on — saadab pikalt, sest nii lihtsalt ei olevat kõlbulik maitse. Suva, et sina sööd seda, mitte tema.

Kahju, sest menüü ja hinnad olid head; ilmselt ka kvaliteet.”

28.01.2016 00:38 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
28.01.2016 21:01 Nimetu
See on küll nõme vastutulematus..
17.02.2016 13:31 Nimetu
Lugupetud Klient

Akbana India Restoran'il on alati hea meel pakkuda oma klientidele asendusi, mis oleksid võimalikud, kuna igal ettevõttel ei ole pakkuda kõiki asendusi. Ja muidugi kui viisakalt küsitakse.

Lugupidamisega,
Akbana India Restoran

“Sõber soovitas üks lõuna sinna sööma minna ja seda siis ka tegin. Kesklinnast andis sinna ikka sõita, aga elamus oli seda ka väärt.

Esiteks on paras üllatus leida keset Nõmmet, Rahumäelt selline India restoran. Väljas näeb välja nagu suvaline omaaegne šašlõkibaar ja sisse minnes toetab seda mõtet kogu sisekujundus. Õhkkonna eest ei saaks muidu ühtegi punkti, kui see poleks teisalt nii kohane ning sealt puuduks üks oluline nüanss... Nimelt ei näinud ma sisse astudes seal ainsatki valget -- ei teenindajate, kokkade ega külastajate seas. Vau! Keset Nõmmet on selline India restoran, kus käivadki päris hindud! See muutus hoobilt ka koleda ja ilmetu sisekujunduse omamoodi autentseks...

Võtsin päevaprae, mida sai valida kolme roa seast, igaüks 5 euri. India menüüst pakuti Chicken Tikka Masalat, Tai toitudest Chicken Green Curryt. Otsustasingi selle viimase kasuks ja arvasin, et äkki on midagi mahedamat, ikkagi Tai, mitte päris India toit.

Suur oli mu üllatus, kui lauda toodi roog, mis oma välimuselt midagi erilist ei olnud, küll aga maitses hea ja NII TERAV, et isegi mina, vürtsika toidu suur austaja, jäin õhku ahmima, keel vürtsidest hell ja silmas pisarad. Sõber laua ääres, kes on samuti kõiksugu karmide vürtsidega harjunud, ilmutas sarnaseid tundemärke. Seda ei juhtu just sageli, et Eestis pakutakse päevapraeks nii ehedalt indialikult vürtsikat maitsekogemust. Muidu ju ikka tehakse eestlaste maitsemeelele veidi sobivamaid ja mahedamaid toite, eriti just päevapraena. Aga samas... see ehk ei olegi eestlastele, sest nagu ütlesin, olime Akbanas ainsad valged.. :)Keset sööki tuli india matroon uurima, kuidas maitseb ning see oli palju mõnusam ja loomulikum kui see, kuidas sama asi eestlastel välja kukub. Ei tundunud pingutatud, vaid ausalt hoolitsev.

Kokkuvõttes vinge ja väga ehe (maitse)elamus, kohta arvestades natuke kallid hinnad (naan 2.50, päevapraad 5) ja pisut liiga ebahubane sisekujundus.”

24.04.2013 09:43 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 24.04.2013 09:53
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Väljast tundub jõle kahtlane koht, aga kui sisse julgeda minna, näeb seal naeratavat ja rõõmsalt eesti keelt rääkivat hindut, kes keerab kokku nii maitsvad ja suured india road, et aina lust vaadata. Tõsi, aega peab üksjagu varuma, sest abikäsi paistab kokal nappivat, kuid toidu maitse annab kõik selle andeks. Isegi Elevant, kust pärit see koha omanik kokk olevat, ei ole nii hea (enam?).
Ainus etteheide on põhjendamatult kõrged hinnad, arvestades asukohta.”

10.05.2012 21:18 - twit
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.akbana.ee Cafe Akbana arvustusi (review)Otsi Google abil: cafe akbana (review)