5.4 35 hindajat

Asian Fair
http://www.asianfair.ee

Hiina, Tai, India köök, Tuukri põik 3 Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.12.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. norm

“Tellisime toidu ja võtsime kaasa, teenindaja polnud eriti vastutulelik, aga toit oli hea (riis köögiviljadega, nuudlid tšilli ja küüslauguga ning meekana), hinnad kõlbulikud. Midagi vürtsikat neid igatahes pole, pigem soovitan niisama snäkkimiseks.

Kohapeal süüa siiski ei soovitaks, keskkond tundus umbne, kitsas ja ebasõbralik.”

25.09.2016 22:24 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Meie oleme Asian fairi kliendid juba vähemalt 3 aastat ning nii häid riisinuudleid ja meekana ei ole me veel mujal saanud. Teeninduse koha pealt ei kurda ka, kuna sööme pea alati samu asju siis küsitakse juba sisse jõudes, et kas seda mida alati. Kiidan! Hinnaklass on ka väga ok.”

25.09.2013 11:32 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“See oli kõige halvem toidu kogemus mu elus! Kupongi alusel sai lauale toodud kreveti supp, kus oli ca. 10 kreveti ja mingi määramatu pekitaolised viilakad lima sees põhimõtteliselt.
Kuna tegu oli suppiga oli soov midagi tahkemat peale hammustada, milleks tuli leib eraldi 1€ eest osta milleks oli 5 viilu mis oli mikrouunis soojaks lastud ja mis muutusid hetkega kõvaks. Järgmiseks toodi lauda magushapu kastmes kana riisiga kuhu oli ilmselt terve tops suhkut sisse valatud, ei aidanud ei veidi soola ega pipart, maitse oli ikkagi väga võigas, hullem kui balta tseburek. ”

31.05.2013 02:14 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
31.05.2013 09:57 Nimetu
irw :)) sellest kohast hoian küll eemale.
06.06.2013 09:37 Dirf00
Tundub õudne küll...

“Palun väga vabandust, aga see koht on alla igasuguse arvestuse... esiteks sisustus, mis näeb tõesti välja nagu kuskil nõuka aja punkris. Väga maitsetu ja labane. Teiseks teenindus, kohutav !!! Müüja kassas peab ennast maailma ninaks, ülbitseb ja märatseb. Suhtlusoskus 0. Tehku endale selgeks, et kliendi käest ei küsita: "mis tahad?" Veel enam arvet ei visata lauda ja ei kõnnita ülbelt minema... Räägiks siis söökidest, nuudlid nägid välja kohutavad, haisesid, maitsetud ja täiesti kohutava välimusega, kana mee ja seesamiga jube möks ja rasvahunnik. Toitu pakitakse kaasa kassas mustade kätega ning tõmmatakse teibiga lihtsalt kinni. Naeruväärne! ”

22.09.2012 21:46 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
23.09.2012 01:17 raitz
Miks vabandada? Tänud hoiatamast!

“Läksime naisega suures lootuses sinna sööma, aga pettusime.
Oleme maailmas väga palju erinevaid aasia restorane külastanud.
Nuudlid olid magedad ja maitsetud, riis oli kleepuv plöga, pekingi kana polnud pekingi kana. Krõbedaks tegemiseks kasutati labaselt fritüüri.
Toit serveeritakse talrikutel, mis pärinevad pigem "nõuka aegsetest" sööklatest.
Parem oleks olnud püsti tõusta, peale söögi saabumist ning lahkuda. Koheselt oli näha, et need toidud on odavad koopiad samadest roogadest.
Peale ebameeldivat kogemust, vaatasin firma kodulehte, et millise firmaga tegu ja kuidas ennast reklaamib.
Firma koduleht on vigases eesti keeles, see ütleb juba kõik.
EI OLE MÕTET ENNAST REKLAAMIDA RESTORANINA, KUI EI SUUDETA TEHA ÕIGEID TOITE ÕIGETE KOMPNENTIDEGA JA KUI SÖÖGIKOHA TASE JÄÄB ALLA KIIRSÖÖGIKOHA TASEMELE.
Midagi positiivset kah - mahl kõlbas küll.
Mitte kunagi enam sinna.

SEE KOHT POLE MINGI RESTORAN”

21.07.2012 18:25 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
21.07.2012 18:45 sms
heheh. sinna küll ei kipu enam minema. päris karm hinnang :)

“Söön Asian Fair-is päris tihti lõunat, väga hea toit!”

19.06.2012 23:43 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mulle Asian Fair täitsa meeldib, aga enamasti tellin kaasa. Kohal ei ole ka viga midagi, aga vaade pole suurem asi ja muidu ka selline lihtne koht. Toit on aga hea ja hind päris soodne.”

18.06.2012 15:53 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Hästi puhas ja viisakas hiinakas. Koht ei ole väga suur, vast 8 lauda, aga kliente on palju, seega pooled lauad kinni. See on asukohta arvestades muidugi üllatav, Tuukri põik on ikka suhteliselt kõrvaltänav, kuhu Tuukri tn liiklusvoost naljalt keegi sisse ei keera, nii et oletatavasti on Asian Fair kohalike elanike seas täielik hitt.
Menüü sisendab usaldusväärsust, sest eestikeelne tõlge on tehtud kas Google Translate abil või üldse täiesti meelevaldselt - ega suurt vahet vist tulemuses ei ole - ja teatavasti nii Eestis kui ükskõik kus mujal kehtib hiinakate kohta reegel, et mida keerulisem on menüüst aru saada, seda parem on toit.
Hinnad on väga mõistlikud. Üks kummaline asi menüüs hakkas silma, erinevate toitude hindade erinevused ei ole mitte nagu kallis restos 2, 5 või 18€, vaid erinevus on vaid 10, 15, 20 senti. Ehk siis saab rahulikult valida mitte kaasasoleva raha järgi, vaid ainult maitseeelistute põhjal. Või no kui näiteks tahad tähtpäeva puhul välja käristada, siis valid 5.25€ asemel 5.85€.
Ära sai proovitud 8. Chicken spring rolls, 70. Honey Pork ja 151. Chicken chilly garlic noodles ja kõigiga täitsa rahul. Ja portsud on suured.
See meeldis ka, et noa ja kahvliga koos olid salvräti sisse seotud ka pulgad.”

05.12.2011 00:24 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.asianfair.ee Asian Fair arvustusi (review)Otsi Google abil: asian fair (review)