5.4 35 hindajat

Asian Fair
http://www.asianfair.ee

Hiina, Tai, India köök, Tuukri põik 3 Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.12.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Hästi puhas ja viisakas hiinakas. Koht ei ole väga suur, vast 8 lauda, aga kliente on palju, seega pooled lauad kinni. See on asukohta arvestades muidugi üllatav, Tuukri põik on ikka suhteliselt kõrvaltänav, kuhu Tuukri tn liiklusvoost naljalt keegi sisse ei keera, nii et oletatavasti on Asian Fair kohalike elanike seas täielik hitt.
Menüü sisendab usaldusväärsust, sest eestikeelne tõlge on tehtud kas Google Translate abil või üldse täiesti meelevaldselt - ega suurt vahet vist tulemuses ei ole - ja teatavasti nii Eestis kui ükskõik kus mujal kehtib hiinakate kohta reegel, et mida keerulisem on menüüst aru saada, seda parem on toit.
Hinnad on väga mõistlikud. Üks kummaline asi menüüs hakkas silma, erinevate toitude hindade erinevused ei ole mitte nagu kallis restos 2, 5 või 18€, vaid erinevus on vaid 10, 15, 20 senti. Ehk siis saab rahulikult valida mitte kaasasoleva raha järgi, vaid ainult maitseeelistute põhjal. Või no kui näiteks tahad tähtpäeva puhul välja käristada, siis valid 5.25€ asemel 5.85€.
Ära sai proovitud 8. Chicken spring rolls, 70. Honey Pork ja 151. Chicken chilly garlic noodles ja kõigiga täitsa rahul. Ja portsud on suured.
See meeldis ka, et noa ja kahvliga koos olid salvräti sisse seotud ka pulgad.”

05.12.2011 00:24 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.asianfair.ee Asian Fair arvustusi (review)Otsi Google abil: asian fair (review)