8.4 7 hindajat

Welcome Cafe Tallinna Lennujaamas
http://www.tallinn-airport.ee/services/soogikohad/welcomecafe

Kohvik Tallinna Lennujaamas Lisas fafa 31.08.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Lennujaama Welcome kohvik on mugav söögikoht lennujaama vastutulijatele, sest asub saabuvate lendude osas ja teisel pool klaasseina ongi pagasilindid.Värvilised rahvusmustriga diivanid näevad rõõmsad välja, ehtsatest kasetüvedest põrandalambid ja lauajalad mõjuvad originaalse ja looduslähedasena.
Ainult nööbikujulised ja nööpaukudega lauad ei sobi teemasse. Pealegi on "nööpide" kõrgem äär ebamugav, taldrik jääb viltu.

Menüü ei ole pikk, pakutakse ainult ühte päevapraadi ja päevasuppi, lisaks pizza, mida küpsetatakse sealsamas puuküttega kiviahjus.

Segadust tekitab toidu valimine, sest söögikohale lähenedes on esimene asi kassa, aga kassa juures mingit menüüd ei ole. Kõigepeat tuleb niisiis minna kassajärjekorrast mööda ning uurida iga leti juures, mida pakutakse. Seal on saiakestel jms toidul hinnad juures, aga ei saa aru, kas peaks ise võtma ning kui, siis kuhu need tuleks panna. Järgmisena saab kassa taga letis üle vaadata, mida söögiks pakutakse. Kui kumbki valik isuäratav ei tundu, jääb üle veel kõige tagumine, pizzalett. Kas pizzat saab tellida sealt või tuleb minna kassasse, jäigi segaseks.

Päevapraad tundus isuäratav, hind küll 5.90, aga lennujaamas ongi lennujaama hinnad. Teist korda kassajärjekorra ära seisnuna tellisin päevaprae ning seda läks tõstma kassa teenindaja ise. Väga ebaefektiivne, aga see seletas ka pikka järjekorda.

Päevapraad, üleöö küpsetatud searibi, oli üllatavalt väike, kõigest 2 ribi. Maitses see-eest ülihästi, ka kartul ja köögiviljad olid head. Päevaprae kõrvale sai ise tõsta ka salati (tomat, kurk, lehtsalat).Natuke keeruline oli esimene kord seal süüa, aga järgmine kord olen juba targem. Teinekord kellelegi lennujaama vastu minnes proovin siis pizza ära.”

31.08.2012 20:02 - fafa
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.tallinn-airport.ee/services/soogikohad/welcomecafe Welcome Cafe Tallinna Lennujaamas arvustusi (review)Otsi Google abil: welcome cafe tallinna lennujaamas (review)