Tellimused Universumilt. Soovide täitumise käsiraamat

13. Tellimused Universumilt. Soovide täitumise käsiraamat
Bärbel Mohr

„Tellimused Universumilt“ on soovide täitumise käsiraamat. Bärbel Mohr näitab, kuidas saab unistuste partneri, unistuste töö või unistuste korteri ja palju muud „enda juurde mõelda“ ja nii-öelda Universumilt „tellida“. Ta õpetab lugejale, kuidas oma sisehäält kuulda, kuidas võtta enda ees suurem kohustus ja kujundada elu positiivsemaks. Rohked väikesed anekdoodid ja mõistujutud läbivad humoorikalt kirjutatud raamatukest, millele pannakse punkt elunippidega igaks päevaks. Ideaalne kingitus, mis pakub päikeselisi mõtteid.


Lisas Zeus 24.09.2013
Pane hinne:
Hinge sõnumid jumalannale
5.0
1 hindaja

14. Hinge sõnumid jumalannale
Monika Ambre

Positiivsete sõnumite ja imekaunite piltidega inspiratsioonikaardid on loodud naistele just naiselikkuse väestamiseks. Iga kaardi sõnumit toetab vastav kristall ja selle omaduste tutvustus. „Sa oled Jumalanna. Naine, kes on terve igal tasandil – füüsilisel, emotsionaalsel, seksuaalsel, mõttelisel ja hingelisel. See kaardipakk aitab sul mõista naise sügavaimat olemust, õppida kuulama oma sisetunnet, usaldama intuitsiooni, märkama hinge ja universumi sõnumeid. Nii taastad ühenduse oma tõelise olemise allikaga ja tervened naisena sügavuti. Taastad tasakaalu enda sees ja endast väljaspool. Hinge sõnumid enesearmastusest ja -väärikusest, tänulikkusest, maagiast, Kuu tsüklitest, puhkusest, soovide täitumisest, valikutest, Maaemast, intuitsioonist, rahast ja paljust muust inspireerivad sind naisena arenema ja parandama oma elu, tervist, suhteid ning rahalist seisu. Need ingellikud, armastavad sõnumid avavad iidse tarkuse sinus, Jumalanna!“ Tekstide ja idee autoriks on Monika Ambre, ingelilusate piltide looja Mariia Buchka.


Lisas sipsik 31.07.2013
Pane hinne:
Naise tervise raamat
9.0
2 hindajat

15. Naise tervise raamat
Kadi Lehtmets

Kodutohtri raamatusarjas ilmunud “Naise tervise raamatust” leiab iga naine olulist terviseinfot, näiteks milliseid rasestumisvastaseid vahendeid kasutada, kuidas hoolitseda intiimhügieeni eest või mil moel hakkama saada menstruatsioonivaludega. Eriti põhjalikult leiavad käsitlemist sellised teemad nagu põletikud, rasedus ja sünnitus, vaagna- ja emakakaelaprobleemid ning menopaus. Kõikidele naise terviseküsimustele leiab lugeja 300-leheküljelisest käsiraamatust üksikasjalikku, arusaadavat ja lihtsat nõu. Raamatu koostamisel on suureks abiks olnud tuntud günekoloogid, perearstid, ämmaemandad, psühholoogid ja terapeudid üle Eesti.


Lisas cantabile 30.07.2013
Pane hinne:
Terve välimuse heaks. Rahvameditsiini ravivõtted ja looduskosmeetika
8.0
1 hindaja

16. Terve välimuse heaks. Rahvameditsiini ravivõtted ja looduskosmeetika
Klaire Kolmann

Taimed ja igapäevased toiduained on juba sajandeid tulnud appi ilumaailmas. Meiegi piilume sellesse salapärasesse võluriiki ja vaatame, kuidas valmistada oma koduses köögis imerohtusid, mis toovad kauni välimuse ja annavad hea enesetunde. Käesolevast raamatust leiab lugeja katsetamiseks hulgaliselt praktilisi looduslikke retsepte, nõuandeid ja rahvameditsiini ravimooduseid, lisaks näpunäiteid õigeks toitumiseks ja puhastuskuuride läbiviimiseks ning harjutusi ja massaa˛itehnikaid organismi stimuleerimiseks ning stressist ja pingetest vabanemiseks. Keskendusime eelkõige imelihtsatele, odavatele ja kiirelt valmivatele vahenditele, kuid oleme asjast huvitatute jaoks lisanud ka keerukamaid retsepte ja koostisaineid. Kõikide raviteede, tinktuuride, salvide, õlide ning ravivannide ja kompresside valmistamiseks leiab lugeja raamatust täpsed juhised.


Lisas cantabile 18.06.2013
Pane hinne:
Arst ilma kitlita

17. Arst ilma kitlita
Agne Adamson

Raamatus “Arst ilma kitlita” on intervjuud 15 tuntud Eesti arstiga, kes räägivad , mida on töö neile elu kohta õpetanud. Mitme eriala arstid räägivad haigustest, patsientidest ning kuidas hoida füüsilist ja vaimset tervist. Raamat paneb mõtlema, kui oluline on inimese enda roll tervenemisel ja kui suur mõju on arsti sõnal. Oma kogemusi jagavad akadeemik Ain-Elmar Kaasik, südamearst Margus Viigimaa, psühhiaater Lembit Mehilane, kirurg Tiit Meren, kiirabiarst Raul Adlas, naistearst Ülle Kadastik, lastearst Tiina Talvik, onkoloog Indrek Oro jt.


Lisas cantabile 14.06.2013
Pane hinne:
Vaimse võimekuse mõjureid

18. Vaimse võimekuse mõjureid
Kalju Tamm

Raamat on abiks õpetajatele ja lastevanematele.


Lisas cantabile 14.06.2013
Pane hinne: