8.0 7 hindajat

Taste Of Asia
http://www.toa.ee

Taste Of Asia pakub hõrgutavaid Aasia roogi ja suurepärast kokteilivalikut. Lisas pliks
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.01.2017
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Paistab, et Rotermanni on uus Kalamaja, aga hoopis vastupidises võtmes: mitte niivõrd hipster kuivõrd hip. In pole kõik vana ja nostalgialõhnaline, vaid uus, omanäoline, võõrapärane. Telliskividest seinad Rotermannis (haa!) tekitavad hubase olemise ning nõukaaegsete sööklatoolide ja -nõude asemel on korralik mööbel ja eritellimusel tehtud savinõud. Huvitav on see, et toolid on kõvad ja üsna ebamugavad, aga ooteajad see-eest pikad..:)

Külastasin TOAd kaks korda ja just seetõttu, et anda talle teine võimalus. Esimesel korral oli segadus telefoni teel tehtud reserveeringuga, mis oli tehtud valele kuupäevale. Põhjendus: "kokk vastas telefonile ja köögis oli tramm". Siiski leiti meile laud, kuigi I korrus oli üsna täis. Arusaamatuks jäi, miks meid tühjale ja märksa vaiksemale II korrusele ei tahetud paigutada.

Teisel korral olime juba targemad ja broneerisime kodulehe kaudu. Reserveering oli jõus ja laud olemas..kuid sellest hoolimata pandi meid ootele baari äärde ja tehti meelehärmi rahustuseks jook maja kulul. Ootasime 30 min, et oma varasemalt broneeritud lauda saada! Küsisime taas II korruse kohta, kuid ei tahetud ka seekord meid sinna lasta. Lõpuks õnnestus siiski natuke vaiksem lauanurgake saada. Olime jõudnud juba menüü edas- ja tagurpidi läbi lugeda ja pärast seda kui menüüsid ei toodud ega toodud lauda, tellisime oma käigud mälu järgi. Tund aega hiljem need ka saabusid.

Kui nüüd kõrvale jätta pikad ooteajad ja napp organiseeritus, siis menüü on TOAs huvitav. Üritasin aru saada, mida tähendab "aasia köök" ja põgus järeldus oli, et see kaldub rohkem Tai poole -- supid, värsked salatid, karrid ja vokiroad. Samas on sisse toodud ka näpuotsatäis Jaapanit, mis on alati tervitatav ja minu meelest võiks seda julgemalt teha, sest Jaapan on lihtsalt nii palju enamat kui sushi ja ramen :)

Üldiselt kõik toidud, mida TOAs proovisin, on olnud väga maitsvad. Rohelise mango salat (6€) on mõnus kausitäis chillipipraga värskust, Tai karri kookospiima, maguskartuli ja seentega (7€) + pardiliha (3.50€) viis otsejoones keele alla oma mõnusa tekstuuri, pehme liha ja hea maitsekomboga. Ainuke miinus oli see, et toit oli jäetud liiga kauaks soojenduslambi alla ja peale oli jõudnud juba tekkida kile. Soe salat köögiviljade ja röstitud pähklitega (6€) oli natuke igav ja ilmselt mõeldud neile, kes ei armasta maitsemeelega eksperimenteerida?
Taste of Asia TOA Tallinn Rotermanni
Taste of Asia TOA Tallinn Rotermanni


Magustoitude nimekiri on sama huvitav nagu nende mekk: kookose panna cotta granadillipüreega (4.50€) on mõnusalt kreemjas, Gyoza taskud Matcha tee ja pistaatsiapähkli täidisega (4.50€) krõmpsuvad ampsud, mis sobivad hästi kõrvale serveeritud hapuka kastmega.
Taste of Asia TOA Tallinn Rotermanni
Taste of Asia TOA Tallinn Rotermanni

Magustoidu juurde oleks huvitav võtta näiteks Vietnami kohvi, mis pidavat olema väga-väga kange ja serveeritakse seetõttu kondenspiimaga. Endal kogemus puudub sellega, kuid ettekandja rõhutas murelikult, et see on ikka väga kange.

Üldiselt toitude poolest soovitaksin TOAs ära käia. Küll aga jätab kõvasti soovida laudkondade organiseerimine ja ettekandjate vähene kohalolek. Esmase deidi kohaks seda ei soovitaks, sest kui on vaja ruttu ära minna, siis võib olla "kinni" päris pikaks ajaks! Ent heade sõprade seltskonnas pole 3h sugugi ebameeldiv mööda saata ;) Kui saaks hinnata eraldi toite, siis annaksin maksimumi, sellevõrra jääb üldhinnang nõrgemaks.”

04.01.2017 10:35 - pliks
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

pliks on seda arvustust muutnud: 04.01.2017 10:39
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.toa.ee Taste Of Asia arvustusi (review)Otsi Google abil: taste of asia (review)