6.6 25 hindajat

Riis
http://www.riis.ee

Aasia restoran Kadriorus, Tina 21. Lisas Menüü 15.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kadrioru ja kesklinna piiri peale hästi ära peidetud restoran Riis eristub tavalisest "hiinakast" nii sisekujunduse kui menüü poolest.
Sisekujundus on lihtne ja kaasaegne ning mõjub (vist valgustite või mustade toolide pärast) kuidagi jaapanipäraselt, kuigi sushit siin majas ei pakuta. Väga ilusat värvi põrandast kerkib samas toonis mitmetasandiline söögilaud, mis oma kõrgusega jaotab ruumi efektselt ja efektiivselt pooleks. Istuda seal küll ei proovinud, aga võib üleolev tunne olla küll.Toit osutus rõhutatult tervislikuks, palju köögivilja ja mitte mingit hiinakale tavapärast suhkrukastet. Vaadake pilti - lihaports on suurem kui nuudlikuhi - tavaliselt juhtub vastupidi. Kuid hoolimata tervislikkusest oli söök väga maitsev.Väike ving ka. Krõbedad wontonid sealihatäidisega oleks võinud jätta tellimata. Langesin oma uudishimu ohvriks, sest ei teadnud, mis need wontonid on ja 5.50€ eelroa eest tundus selline intrigeerivalt kallis hind ka, et ehk tuuakse midagi head.
Kahjuks nii ei läinud. Soovitan selle asemel midagi muud tellida.Muidu aga on Riis väga lahe koht. Võibolla pisut keskmisest kallim, aga viisakas ja ilus ja meeldiva teenindusega. Soovitan.”

17.05.2012 10:58 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.riis.ee Riis arvustusi (review)Otsi Google abil: riis (review)