5.5 2 hindajat

Restoran Viktoria
http://www.restoranviktoria.ee

Söögikoht Ülemiste ärilinnakus Tallinnas, Keevise 6.

11:00-15:00 on avatud lõunabuffee.

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
27.12.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Täna, 27. detsember on Restoran Viktoria jaoks märgilise tähtsusega. Nimelt on täna suletud kõrvaltänavas asuv restoran Dvigatel, sest seal toimub täna Ülo Pärnitsa ärasaatmine. Kuhu siis Ülemiste City tööinimene sööma läheb? Ülemiste Keskus on kaugel, R-kioskist ei saa midagi head, Airo cafe on kaugel. Järsku meenub, et mingi söögikoht oli ju siin veel, aga isegi nimi on juba meelest läinud.
Veel aasta eest oli Viktoria kõige popim lõunasöögikoht Ülemistes. Sest seal oli kiire bufeelett. Ok tippajal tuli ka järjekorras seista ja vahel said taldrikud või mõni söök otsa, siis läks ka aega. Aga söögivalik oli vägev ja hind kõigel 10€/kg. Näiteks kombineerid BBQ sealiha, tüki kala, tüki grillkana ja 2 kartulikotletti ja kõrvale kuhi wakame salatit.
Aga aasta alguses mõtles keegi, et töölissöökla on nõme ja võiks teha hoopis mingi peene a la carte restorani. Nii koliti bufeelett silma alt ära 2. korrusele ja täideti vabanenud ruum laudadega. Midagi läks aga väga viltu, esimestel päevadel serveeriti tooreid Viktoriaburgereid (ok raha maksti tagasi, aga uuesti proovida ikka ei taha) ja üldse ei tahtnud eriti keegi seal käia. 2 korrusel pandi bufeelett kõige kitsamasse kohta, toiduvalik oli lahja ja kadunud olid wakame ja muu parem kraam.
Ja nii hakkas Ülemiste City rahvas käima Dvigatelis. Selline mass tekitas alguses järjekordi, aga saadi hakkama, teenindus muutus kiiremaks ja praeguseks on söök umbes 5 minutiga käes, vahel kiiremini ka. Viktorias saadi oma veast aru ja tehti kõik vanamoodi tagasi, aga inimesed olid juba harjunud teises kohas käima. Hoolimata sellest, et nõud pidi ise ära viima ja toiduvalik oli piiratud.
Olen paar korda vahepeal Viktorias käinud, kui näiteks Dvigatelis oli maks vms jälkus, ja kohe imelik oli vaadata, et peale minu sõi seal veel umbes 4 inimest.
Aga täna oli Viktoria rahvast täis, mis tuli neile ilmselt ootamatult, sest koristada nad ei jaksanud, pooltel laudadel vedelesid kandikud nõudega. Wakame salatit ei olnud, aga muidu oli söök suurepärane ja valik huvitav. Liha oli sama hea ja pehme nagu vanasti. Aga mis kõige tähtsam, inimesed olid sunnitud uuesti proovima ja kuna kogemus oli hea, ei lähegi Viktoria äkki nüüd pankrotti.”

27.12.2016 14:45 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.restoranviktoria.ee Restoran Viktoria arvustusi (review)Otsi Google abil: restoran viktoria (review)