8.9 16 hindajat

Minu Tai
Mai Loog

Mai Loog kolis Taisse 11 aastat tagasi. Internetis kohatud inglasest kallimaga otsustasid nad naeratava lõunamaa kasuks. Nüüd on Mai taas vallaline, kuid elab ja töötab siiani Bangkokis. Troopilise Tai erootilis-eksootiline õhkkond on avanud temas küljed, mida nii mõnedki Eesti lapsepõlvesõbrannad alguses veidraks pidasid. Miks teeb Mai muusikavideosid, kus oma jutustatud loo juurde tantsib ringi kalli pitspesu väel või sädelevates bikiinides? Kuidas sobivad Mai jänkukõrvad kokku doktorikraadi ning Tai poliitilise situatsiooni analüüsimisega Eesti meedias? „Ma olen kaasaegne naine, ma olen seks-subjekt, ja ma naudin seda,” ütleb Mai ning selgitab oma raamatus seda lähemalt. Lisas marias 17.06.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Vahva tädi ja lustimemm! Ja miks peakski üks temaealine naisterahvas kuivikuelu elama? Kui talle sobib, siis laski käia. Siis vähemalt on, mille kallal konservatiivsed eestlased jälle võtta saavad:)”

26.08.2010 11:50 - Kristi
Kristi on seda arvustust muutnud: 26.08.2010 12:15
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Avastamisrõõmu ja mõtisklemist oli palju, kohati küsisin endalt: kas tõesti on seal asjad nii? miks ta seda teeb? :)
Mugava ja põneva mulje jättis tervet teost läbiv teema, mis kannab endas autori olemust "oma asja ajajana". Eestlase selline elujanu ja rõõm pole just tihti esinev, seega võib autori emotsioonidest ka eeskuju võtta. Just elujaatamisest ja julgusest elada. Muidugi igaüks omal viisil.
Sisu on üsna julge ning veidi omamoodi.
P.S Lugedes tekkis isu Tai toidu järele. ”

17.06.2010 17:50 - marias
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Mai Loog Minu Tai arvustusi (review)Otsi Google abil: mai loog minu tai (review)