- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
79.
That's My Boy (2012)
Sean Anders
"Hull isa" on järjekordne teos Ameerika ühelt edukamalt koomikult Adam Sandlerilt. Donny (Adam Sandler) sai teismelisena isaks ja kasvatas poega Toddi (Andy Samberg) üksikvanemana viimase 18. sünnipäevani, mil poeg välja kolis. Isa-poega pole teineteist näinud aastaid, kui Donny ootamatult poja pulma eelõhtul välja ilmub. Ta püüab kogu hingest pojaga suhteid siluda ning peab ühtlasi tegelema oma kehva kasvatuse tagajärgedega.
Lisas Uus 28.08.2012
“Pole midagi positiivset öelda. Adam Sandleri filmid, mõned, on olnud naljakad, aga see on täielik läbikukkumine. Naljad pole naljakad ja vetsunalju on liiga palju. Ei tea, äkki on see taotuslik, aga mulle ei lähe üldse peale. Stoori on ebausutav ja pinnapealne, samuti tegelased.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
80.
TED (2012)
Adam Horowitz, Seth MacFarlane
Animasarjade "Americal Dad" ja "Family Guy" looja Seth MacFarlane toob oma kõiki lubatud piire ületava huumorimeele esmakordselt kinolinale, olles nii stsenarist, lavastaja kui ka filmi nimitegelase hääl. "Ted" on täiesti häbitu komöödia John Bennettist (Mark Wahlberg), täiskasvanud mehest, kelle elu muudab raskemaks tema lapsepõlve jõulusoovi mõjul ellu ärganud kaisukaru Ted, kes keeldub oma sõbra kõrvalt lahkumast. Osades Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Laura Vandervoort, Patrick Warburton, Joel McHale jt.
Lisas Uus 24.08.2012
“Vägagi "Perepea" multika moodi, sest naljad on sarnased (paljud allpoole vööd, nii et üldiselt naisega vaadata pole mõtet) ja kuna karu räägib Peter Griffini häälega, siis seda enam.
Oleks võinud naljakam olla isegi. Ütleks, et mõni "Perepea" osa on tihedamalt nalja täis. Aga omamoodi on see film kindlasti.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
81.
Rock of Ages (2012)
Adam Shankman
Linateos, mille aluseks on Broadway hittmuusikal “Rock of Ages”. See jutustab meile loo väikelinnas võrsunud tüdrukust nimega Sherrie ja linnapoisist Drew'st, kes kohtuvad ühel ilusal õhtul oma unistusi taga ajades Los Angelese kuulsal Sunset Stripil. Nende rock'n'rollist läbi imbunud armulugu palistavad südant puperdama ajavad rokihitid, mille on omal ajal kuulsaks laulnud Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, REO Speedwagon, Pat Benatar, Twisted Sister, Poison, Whitesnake ja paljud teised. Eestikeelne pealkiri: Rokiajastu.
Lisas Wantago 03.07.2012
“Ma sain filmi tutvustusest kuidagi nii aru, et see on film, mis on tehtud muusikali põhjal (ja seega ei ole ise muusikal). Kui film algas, sai kiiresti selgeks minu esitus. Seal öeldi vaid üksikud sõnad, kõik muu oli laulu vormis. Ja ma pean ütlema, et see polnud üldse nii nõme kui võiks arvata. Filmi avastseen, kus kõik bussis laulma kukkusid oli küll üsna kahtlane ja isegi pisut piinlikupoolne, aga edasi läks asi hästi.
Filmis tulid esitusele paljud ülikuulsad rokilood ning neid esitasid täiesti üllatavad tegelased. Näitlejad oli head ja veidralt kuulsad, tekkis lausa küsimus, kuidas nad sellisesse muusikalifilmi saadi. Või miks nad valiti. Näiteks see et panna Tom Cruise mängima mingit rokkarit, on küll ilmselt viimane asi, mille peale mõni casting manager võiks tulla. Aga vaata kuramust, jumala normaalse rolli tegi! Veelgi hullem, tegelane oskab ju laulda! Jep, päris Tom Cruise, laulab päriselt päris rokilugusid päris hästi. See oli suurim üllatus üldse.
Päris hästi mõnitati seal ka poppe boybande :)
Tore film kokkuvõttes, jättis hea tunde sisse ja pani tahtma bändi teha.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
82.
A Few Best Men (2012)
Stephan Elliott
Kuidas peetakse pulmi Austraalias? Austraalia pulm tähendab luksuslikku laulatustseremooniat, palju alkoholi ja kolme sõpra, kes panevad püsti raju peo! Samuti ei puudu sealt pruudi lesbiline õde, teravakeelega pereisa ning pereema, kel selja taga tormiline noorus, mis nüüd aga välja lööb! Juba juulis on kinodes äge komöödia pulmapeost, mille peigmehe sõbrad muudavad tõeliseks põrguks! Eestikeelne pealkiri: Põrgulikud pulmad.
Lisas chupacabra 11.06.2012
“Selles filmis pole eriti midagi vaadata. Mittemidagiütlevad näitlejad, kes mingit muljet ei jäta ning suht sisutu allapoole vööd huumor.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
83.
Comme un chef (2012)
Daniel Cohen
Prantsuse komöödia kulinaarsest kahevõitlusest köögis. Filmi peategelane, noor ja algaja kokk (Michaël Youn) on põikpäine ja järjekindel mees. Ta proovib muuta oma elujärge ning vaatamata kogenud peakoka (Jean Reno) püüdlustele, otsustab noor mees teha köögis kõik risti vastupidi vanema kolleegi õpetusele. Staar-peakokk ei anna järele ning proovib õpetada noort kolleegi järgima kõiki kokanduse alustalasid. Järjekindlus viib aga sihile ja põikpäisest uustulnukast saab köögi tõeline kuningas. Eestikeelne pealkiri: Peakokk.
Lisas Toiduklubi 30.05.2012
“Sellele küsimusele annab film põhimõtteliselt vastuse küll. Sa pead armastama seda, mida teed, oleme järjekindel ja endasse uskuma. Muidugi pead sa süüa teha oskama või vähemalt teadma, mida saavutada tahad, oskuseid saab alati juurde, aga annet ei saa. Film on mõnusalt hoogne, prantslaslikult vaimukas ja toidust, kohandusest, rääkiv film lausa peab olema prantsuse keeles. Mõnus!”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
- Vaata hinda
- Vali kauplus
- Apollo
84.
Intouchables (2012)
Eric Toledano, Olivier Nakache
Lugu rikkast, halvatud riskiarmastajast (Francois Cluzet), Prantsuse kõrgklassi musternäidisest, kelle maailm pööratakse pea peale, kui ta palkab enda hooldajaks noore, elurõõmsa, mustanahalise, moslemist eksvangi (Omar Sy). Kahe mehe koostööst saab alguse sõprus, mis ületab kõik sotsiaalsed, varalised ja muud barjäärid, mis nende vahel on. Käesolevast filmist on saanud tänaseks ülemaailmne fenomen. 52% küsitletud prantslastest nimetas selle eelmise aasta kultuurisündmuseks number üks ning märtsikuus sai sellest kõigi aegade edukaim mitteingliskeelne linateos terves maailmas. Teine peaosatäitja Omar Sy võitis 24. veebruaril "Prantsuse Oscari" ehk César'i auhinna parima näitleja kategoorias, jättes muuhulgas selja taha Oscari-võitja Jean Dujardini. Osades Francois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot, Clotilde Mollet, Alba Gaļa Bellugi, Cyril Mendy ja Christian Ameri. Stsenaariumi autoriteks ja lavastajateks on Olivier Nakache ning Eric Toledano. Eestikeelne pealkiri: 1+1
Lisas filmis6ber 22.05.2012
“Tükk aega lükkasin filmi vaatamist edasi, võib-olla sisimas prantsuse keele pärast. Nõme põhjendus, kuid ometigi olen harjunud ingliskeelsete teoste vaatamisega. Igatahes, võõras keel vist isegi andis positiivset juurde. Ilusad tegevuspaigad, hea kaameratöö ning nauditav soundtrack (Ludovico Einaudi muusikaga olin juba enne tuttav) andis kokku väga hea komplekti. Tegelased olid meeldivad, lugu ise väga armas. Leidus dramaatilisemaid ning mõtlemapanevaid hetki, kuid üldiselt ei kistud kordagi tuju liiga nulli. The Intouchables suutis oma võluga naerutada ning samal ajal südant soojendada.”