8.2 5 hindajat

Reklaamitrikk 1.5
Kent Raju

20 aastat reklaamivaldkonnas töötanud Kent Raju õpetab raamatus „Reklaamitrikk 1.5“, kuidas teha reklaami nii, et sellest tunneksid rõõmu kõik osapooled. Raamat võtab kokku valdkonna kõige olulisemad teadmised ning kogemused. Lisaks sellised detailid, mida pole tavaks nii ausalt ja avalikult avada, kuid mis seda enam aitavad reklaamiäri mõista ja selles osaleda. Sellest raamatust saad teada: •milline on hea ning mõjus reklaam; •mida kujutab endast meediaplaneerimine ja tootedisain; •milline on tõhus digiturundus ja SEO; •milline on reklaamiagentuuri hingeelu; •kes on reklaamiäris sinu peamised partnerid. Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.11.2019
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Autor seletab glamuurse ja veidi salapärase reklaamimaailma toimimise põhimõtted juurteni lahti - tõeline reklaamimaailma anatoomia ja füsioloogia!
Selge ja lühike sõnastus, ei mingit nämmutamist. Üllatusrosinaid leidub pea igal leheküljel: muigama ajavad asjakohased karikatuurid või, mis eriti hinnaline, roosa kasti teated tegelikkusest. Need on autori enda praktikast pärit lõbusad ja õpetlikud lood reklaami tegemisest, tellimisest ja kasutamisest.
Imelik, et keskkond, mis ümbritseb meid hommikust õhtuni ja igal pool, raamatuid me sellest kuigivõrd ei leia. Kenti raamat katabki nii täiuslikult kogu selle valge ala. Raamat on väga hästi ja mitmel tasandil struktureeritud, psühholoogiliselt mõnus lugeda. Teda on kerge käes hoida (paber!). Stiil on konkreetne , selge ja vaimukas. Autori ausus ja siirus, mis lubab reklaamikööki piiluda, on austust vääriv. Minu töö ei ole seotud reklaamiga, kuid lugesin seda kui muhedat põnevikku. Ja sain targemaks. Erialainimestele ja reklaami tellijatele võiks see raamat küll olla oma ala piibliks.”

13.11.2019 10:47 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kent Raju Reklaamitrikk 1.5 arvustusi (review)Otsi Google abil: kent raju reklaamitrikk 1.5 (review)