8.2 5 hindajat

Reklaamitrikk 1.5
Kent Raju

20 aastat reklaamivaldkonnas töötanud Kent Raju õpetab raamatus „Reklaamitrikk 1.5“, kuidas teha reklaami nii, et sellest tunneksid rõõmu kõik osapooled. Raamat võtab kokku valdkonna kõige olulisemad teadmised ning kogemused. Lisaks sellised detailid, mida pole tavaks nii ausalt ja avalikult avada, kuid mis seda enam aitavad reklaamiäri mõista ja selles osaleda. Sellest raamatust saad teada: •milline on hea ning mõjus reklaam; •mida kujutab endast meediaplaneerimine ja tootedisain; •milline on tõhus digiturundus ja SEO; •milline on reklaamiagentuuri hingeelu; •kes on reklaamiäris sinu peamised partnerid. Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.11.2019
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Ehkki juba peaaegu sissejuhatuses teeb autor selgeks, et parim reklaam ei ole see, mis naerma ajab, vaid see, mis müüb, ei kehti see loogika reklaamiraamatu puhul. Nojah, samas, raamat on juba ennast ära müünud, nii et las aga käia. Nalja saab kõvasti, igale lehele on hoolikalt paigutatud midagi muigamis- kuni naeruväärset.
Naeru koha pealt pean isegi nõustuma. Kui mu mälu mind ei peta, siis viimase aasta jooksul olen naernud umbes 2 reklaami peale. Mõlemad raadioreklaamid, seda žanri ma tegelikult südamest vihkan, aga näe üllatust. Igatahes, esimene on selline, kus mesimagus naishääl loeb: "õlivahetuse aeg on käes. isegi kui sul on mingi vana pann, siis hea õli on ikka väga oluline. olivia rapsiõli on superhea". Siiani naeran, kui meelde tuleb. Aga ostnud ei ole kordagi. Teine on selline, kus Reket loeb oma surmtõsise häälega, kuidas MB Vito bussid on nüüd kõvasti soodsama hinnaga müügis. "Kui sul on üldse muidugi kaubiku jagu pagasit. Kasvõi emotsionaalset". Näe jälle irvitan. Samas, ühtegi mersu bussi ma ei ole ostnud. Ei osta ka, liiga praktilised. Vähe benssu võtavad ka nagunii. Kui üldse, äkki on diislid fui. Kaldusin teemalt kõrvale, sry.
Reklaamindus on üsna läbivalt eluline teema meie kõigi jaoks. Vähe on neid, kes üldse reklaame ja reklaamitegijaid vajavad, võrreldes nendega, kes kõik need reklaamid välja peavad kannatama. Aga veelgi vähem neid, kes reklaame nagu päriselt tegema peavad ja nende kahe maailma piiril kiiguvad.
Reklaami eest ei ole pääsu. Aga see raamat aitab lisada inimliku poole ka kõige jubedamatele neist.”

06.11.2019 23:47 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kent Raju Reklaamitrikk 1.5 arvustusi (review)Otsi Google abil: kent raju reklaamitrikk 1.5 (review)