5.0 2 hindajat

Minu Bangkok. Kaksteist trellitatud ust
Ervin Bernhardt

„Kui teil on plaanis lähiajal Bangkokki sõita ja lootsite sellest raamatust reisi peale kasulikke näpunäiteid leida, siis pange see parem tagasi sinna, kust võtsite, ja kui enam ei õnnestu, siis palun vabandust. Aga seda, mida mina seal nägin, Lonely Planetis ei olnud, ehkki hoiatati, et ärge te Tais sigadusi tehke, muidu alles saate, nii et paha hakkab.” Ervin Bernhardt 1995. aasta juunikuus võeti Ervin Bernhardt Bangkoki lennujaamas kinni süüdistatuna narkootikumide veos ja mõisteti eluks ajaks vangi. Tänu riikidevahelisele kokkuleppele toodi ta kaheksa aastat hiljem, 2003. aasta kevadel Bangkokist Eesti vanglasse üle. Autor säästab lugejat vanglaelu õudustest ja alasti ängist, kirjeldades tavamõtlemise piiridest välja­poole jäävaid olukordi ja teekonnal kohatud värvikaid tüüpe groteski ulatuva huumoriga. Lisas Marge-Elin Roose 20.11.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Esimene selles sarjas, mis tuli paraku pooleli jätta:( Kuidagi ei suutnud edasi lugeda. Olin valmis, et Bangkoki kohta eriti teada ei saa, et küllap pigem vanglaelust, kuid isegi selle kohta ei tilkunud infot.”

10.01.2013 12:32 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ervin Bernhardt Minu Bangkok. Kaksteist trellitatud ust arvustusi (review)Otsi Google abil: ervin bernhardt minu bangkok. kaksteist trellitatud ust (review)