"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.6 15 hindajat

Boheem
http://www.boheem.ee

Kohvik Kalamajas, Kopli 18, Tallinn. Lisas Neenets 13.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Boheemi vahel ikka satun kui Kalamajja asja. Suve"terrassi" Boheemis tegelikult ei ole, lauad-toolid on lihtsalt kõnniteel. Kuigi autotee on praktiliselt laua kõrval, ei sega liiklus väga, sest kiirused on seal väiksed.

Boheemi pelmeenid

Teiseks krevetipasta paprika ja sinihallitusjuustuga kooreses tšillikastmes. Väga maitsev, juustu ja krevette piisavalt ja parajalt tšilline, aga mitte nii terav, et suu õhetama hakkaks

Boheemi pelmeenid

Magustoiduks pannkoogid maasikamoosiga, no seda moosi oli ikka ohtralt pandud.

Ainus väike miinus, et tualetis kraanikauss on lapse jaoks natuke ebamugavalt kõrgel.”

09.07.2016 11:57 - Kätu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Toidud on tõesti head ja maitsvad, viivad lausa keele alla. Kunagi pole pidanud pettuma. Portsjonid ikka suured, nii et tihti jääb midagi taldrikule.
Siiani olen ka oma seltskonnaga alati istuma saanud, kuigi rahvast käib ikka tihedalt. Väike miinus ongi teenindus, kõik on viisakad ja naeratavad ja vabandavad kui mingi probleem on, aga natuke lihvitust jääb puudu. Tundub, et noored veel, pole saanud koolitust. Mis veel- seal ees ruumis maksmine- ikka jube kitsas on, võiks olla mingi korralik lett vms, et kaheltpoolt sisse ei joostaks, lisaks veel seljatagant sisse-välja liikuv rahvas. Muu kõik 5+”

04.07.2013 21:18 - Chloe
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Teenindus saaks seal parem olla küll. Nad on seal viisakad ja toredad, aga veidi jääb oskustest puudu kliendiga suhtlemises ja muudes oma töö osades. Ei midagi hullu, aga see jääb silma lihtsalt.
Toit on hea, kõrvuti on pizzeria ja tavaline restokohviku osa, tegelikult polegi vahet, kummas istud ja kummast tellitud toitu sööd. Saab istuda ka väljas.”

01.07.2013 16:10 - FlamingBall
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tervitatav koht arenevas Põhja-Tallinna piirkonnas. Viimati sai proovitud pastasid, mis mõlemad maitsesid väga hästi. Prooviks võtsin näiteks pesto pasta piiniapähklitega, mis on sama nimega, nagu Vappianos pakutav toit ja nii oli hea võrdlusmoment. Tegelikult oli nimes siiski väike vahe, sest Boheemi pakutav pestopasta oli metsaseentega. Neid oligi roas üsna ohtralt, samuti oli vähemalt neljakordne seedrimänni seemnete hulk toidus, võrreldes Vappianoga. Samas olid mõnedki neist pisut liiga brünetiks põlenud. Parajalt rasvane (õline) oli see ports, pesto oli selline tume, ei jätnud päris äsja tehtud muljet.”

16.06.2013 16:51 - GoeThe
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Atmosfäär on väga meeldiv ja hubane. Teenindus on ka üldiselt väga hea ja kiire. Mulle meeldib Boheemi Caesari salat, maitsev! Tihti on juhtunud aga, et kõik kohvikusse jõudes on kõik kohad juba hõivatud ja ei saagi sööma minna.
Üldse ei soovita Sinihallitusjuustu salatit pardifilee lõikudega. Välja näeb küll uhke, kuid maitse on kohutav. Salati sees on mustsõstralehed, part on maitsetu ja üleüldse on salatil maitse nagu kellelgi oleks süda pahaks läinud.
Edasipidi jään caesari salati juurde!”

03.08.2012 13:23 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Kalamaja kandis elab suur hulk modernseid, noori ja ka piisavalt rahakaid inimesi, kuid ometi on söögikohtadest seal kandis ikaldus. Tõsi, on F-hoone, aga see on hoolimata suurest ruumist sageli puupüsti täis. Ning on Boheem.
Ka seal tuleb laua saamist esmalt oodata, vähemalt lõuna ajal, kuigi rahvast jätkub piisavalt kogu päeva lõikes.
Sisekujunduses on mindud kodust ehk hubast teed. Rohketel riiulitel on palju vidinaid ja raamatuid, mida tavaliselt söögikohast ei leia. Laudu ja toole on erinevaid -- leidub tavalisemaid ja on ka selliseid, mis lubavad rohkem lösutada.
Süüa saab neljas ruumis. Kaks tagumist on üsna hästi ära peidetud ning paljud esmakülastajad ilmselt sinna vaba kohta otsima minna ei oskagi.
Teenindus on isegi tipptunnil kiire -- menüüd ootama ei pea ning ruttu saab ka tellimuse anda. Külastajaid ei unustata lauda. Samuti saabub üsna kiiresti toit.´
Menüü ei on Kalamaja kontekstis eriline, kuid üldiseselt midagi Anni Arro kohvikute stiilis, ma ütleks. Toit on päris hea.”

13.03.2012 18:47 - Neenets
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.boheem.ee Boheem arvustusi (review)Otsi Google abil: boheem (review)