8.0 10 hindajat

Teletorn
http://www.teletorn.ee

Tallinna Teletorni kõrgus on 314 m. 22. korrusel asub Teletorni brasserie-restoran. Ilusate ilmadega on avatud ka välisrõdu, kus asub ka binokkel. Lisas premia 17.10.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Kenaks ja modernseks tehtud on see Tallinna Teletorn nüüd, neil on isegi päris oma suveniiripood, kus müüakse mitmeid nutikaid asju. Allkorrusel on kinosaal ja võimalus ennast tele-eetrisse mängida, uudiseid lugeda seal stuudionurgas, see on päris lõbus. Teised saavad siis vaadata ja naerda.
Edasi pole muud kui liftiga üles korrusele, lift sõidab umbes minut aega ja taustaks mängib päris hästi sobiv muusika, samuti näidatakse ekraanilt lifti liikumise kiirust ja asukohta teletorni kõrguse osas.

Kohale jõudes avaneb peamiselt VAADE, mis on raha väärt küll. Veel pullim on see, et põrandas on mingid klaasitud augud, kus saab peal seista ja alles seal, otse alla vaadates saab aru kui kõrgel oled!! Kõige pullim on see, et osa aukudest aktiveeruvad mingi aja järel ja ei paistagi kogu aeg läbi, või on seal kõrval põrandas nupp, mida saab jalaga vajutada. Keegi seisab selle läbipaistva osa peal, teine vajutab nuppu ja see seisja saab suhteliselt südamerabanduse.. Karmid naljad, aga ei saa tegemata ka jätta.

Seal on avatud ka mingi näitus, mingid ekraanid, aga seal pole muud kui tekstid, või mina muud ei näinud ja see tundus väga igav, parem ikka vaadata vaadet kui ekraani.

Restoranis ei söönud, aga see ei tundunud ka nii hea, et kahju oleks hakanud.”

17.10.2013 13:47 - premia
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.teletorn.ee Teletorn arvustusi (review)Otsi Google abil: teletorn (review)