7.0 2 hindajat

Sony CX280E

1/5.8" Exmor R™ CMOS sensoriga videokaamera. 27 × optiline suum. 2,7" ekraan. Salvestab SD/SDHC/SDXC, memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo mälukaartidele MPEG4-AVC/H.264 AVCHD, JPEG formaatides. Olemas on AV, HDMI ja USB 2.0 väljundid. Kasutab NP-FV30 tüüpi akut. Lisas fafa 03.12.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tore väike kaamera, mahub peopessa ära ja on väga kerge ka. Sellist on rõõm kaasas kanda, ei pane tähelegi, kui taskus või kotis kaasas vedeleb. Käivitub kui ekraan pesast välja pöörata ja võib kohe filmima hakata. Esimesel korral tuleb küll ka seadistada, kellaajad jms paika panna, aga edasi on filmima hakkamine iga kord kiire. Füüsilisi nuppe palju ei ole, enamus seadistustest tuleb teha puuteekraanilt.
Kaameras on sees näpuotsaga mälu, aga kui reaalselt ka filmida tahad, siis pead kohe mälukaardi juurde ostma, karbis seda ei ole.
Pildikvaliteet on minu meelest täiesti normaalne, aga DSLRide videopildile muidugi kannale ei astu, eks ta odav kaamera ole ja rohkem reisi ja laste jäädvustamiseks vist mõeldud.”

03.12.2013 21:23 - fafa
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Sony CX280E arvustusi (review)Otsi Google abil: sony cx280e (review)