8.0 5 hindajat

Blackmagic Pocket Cinema Camera

Kompaktne Super 16 mm digitaalfilmikaamera. Magneesiumsulamist korpus. 13 stops dünaamiline vahemik. Salvestab Apple ProRes 422 (HQ) ja kadudeta kompresseeritud CinemaDNG formaati. Kasutab Active Micro Four Thirds objektiive. Video salvestuse resolutsioon FullHD, kaadrisagedused 23.98p, 24p, 25p, 29.97p, 30p. Ekraan 3.5" (800 x 480). 1/4"-20 UNC statiivitald; 1/4"-20 UNC lisavarustuse tald kaamera peal. HDMI out; 3,5 mm stereo analoog audio out. Kaasas DaVinci Resolve Lite tarkvara. Lisas Šamaan 06.12.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Jaburalt pisike kaamera, mis on ometi videosalvestuses võimsam kui enamus paljukiidetud dSLR-e kokku. Kuigi väike, on see päris kaalukas kaamera ka otseses mõttes, käes hoides on tunda, et "musta maagia" Pocket Cinema Camera on korralikult ehitatud ja sisutihe. Mis iganes maagia seal sees toimub, see toimib ja kui veidi vaeva näha, saab tulemuseks sellise filmi, mille puhul keegi ei usu, et see sellise väikese kaameraga on filmitud.

Objektiiv tuleb ise juurde osta, sobivad aktiivsed Micro Four Third objektiivid, mille peale läheb kindlasti rohkem raha kui kaamera peale läkski. Lisavarustust PCC toetab ja isegi tahab, sest näiteks ekraan on päevavalguses vaatamiseks ja eriti teravustamiseks liiga tuhm. Asjale ei aita kaasa ka see, et Cinema režiimis salvestades on video nagunii mahapestud värvidega ja tuhm, alles arvutis kontrasti ja värvidega mängides läheb see imeilusaks. Kaasas on ka DaVinci Resolve programm, millega saab värvid kiiresti ilusaks kruttida, Apple ProRes 422 (HQ) koodekit toetavad nii Adobe kui Apple programmid.

Kui vähegi tõsisem võtmine on, siis kulub küll mitu akut. Ühe laadimisega saab salvestada kuni tund aega, siis on akul toss väljas.”

06.12.2013 14:50 - Šamaan
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Blackmagic Pocket Cinema Camera arvustusi (review)Otsi Google abil: blackmagic pocket cinema camera (review)