7.2 11 hindajat

Samsung Galaxy Gear

1,63-tolline ekraan (320 x 320 pikslit), 800 Mhz protsessor. 4 GB sisemälu, 512 MB RAMi. Toimib Samsungi nutitelefonidega alates Android 4.3. versioonist (mitte kõigiga). Kaal 73,8 g. Lisas seim 30.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ma olen juba harjunud, et Samsung teeb küll normaalse hinnaga ja hästi töötavaid asju, aga enamasti on need välimuselt ikka küllaltki inetud ja tunduvad odavad. Galaxy Gear nutikell on aga teisest puust, õigemini teisest metallist, tõeline alumiiniumist täppistöö, kruvipead on näha ja puha. Ei mingit odavat plastikut. Seega välimuselt on Galaxy Gear kindlasti edev ja tulevikuline, seejuures on see disainitud nii, et ega peale vaadates kohe ei saagi aru kui paks see tegelikult on. Aga paned käele ja saad aru.. Ikka üllatavalt paks/kõrge. See juba märkamatuks ei jää, aga ega see pole ka eesmärk ;) Lõppude lõpuks maksab see kell oma 350 eurot, nii et selle eest saaks ka palju teisi edevaid käekelli.
See on aga eriline, sest paaritub Samsungi telefonidega, hetkel vist ainult Note, Tab 10.1 ja S4, aga küllap kõigi tulevaste telefonidega ka. Näitab käele teateid uutest meilidest, sõnumitest, kõnedest jpm. See käekell suudab isegi filmida ja pilti teha!
Lisaks paksusele on kellal veel hädasid. Protsessor on aeglane, seega uimerdavad ka menüüd ja akuga ei saa väga hästi isegi üht päeva läbi! See on küll nöök, reklaamis lubab ikka 24h tööd. On ikka jama küll kui pean oma kella tihedamini laadima kui telefoni..
Arenemisruumi veel on.”

30.11.2013 21:38 - seim
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Samsung Galaxy Gear arvustusi (review)Otsi Google abil: samsung galaxy gear (review)