8.6 15 hindajat

Nokia N8

Nutitelefon: 3,5" OLED ekraan, Symbian^3, 12 MP Carl Zeiss optikaga kaamera, mini HDMI ühendus, Ovi Store. Lisas Rohvka 24.11.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tehnilistelt omadustelt on tegemist kahtlemata väärt meediatelefoniga. Ekraan on kvaliteetne ja mini-HDMI ühenduse abil saab pildi ka telerisse suunata.
Tegemist on ka korraliku seebikas-fotoaparaadiga, 12 MP sensorit pole just igal telefonil ette näidata. Möönduseks tuleb üle elada see, et telefoni taga kaamera osa veidi eendub, st tagant ei ole telefon ühtlaselt sile.
Symbian 3 OS tõmbab muidu hea üldpildi aga alla, see oleks tõesti viimane aeg mingi muu opsüsteemi vastu vahetada, kasvõi Androidi vastu.”

01.01.2011 18:26 - Flio
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Anodeeritud kriimustuskindlalt värvitud täismetallkorpus annab telefonile kalli välimuse ja õigusega. Riistvara ongi kõrgel tasemel, kuid teeb telefoni üsna pontsakaks. Näiteks leidub telefoni tagaküljel 12 megapiksline ksenoonvälguga kaamera, mis teeb ka tõesti häid pilte. ENam pole põhjust eraldi "seebikat" kaasas kanda.
SIM ja MicroSD kaartidele pääseb ligi telefoni küljel asuvate hingedega avanevate klappide tagant, aga rohkem ei õnnestu telefoni suurt avadagi. Ka aku ei ole ise vahetatav...
Ekraan on viisakas mahutundlik 3,5" OLED.
Operatsioonina kasutab N8 Symbian 3 mingit moditud versiooni, mis peale veidikest harjumisaega on küll kasutatav, aga ei ole minu hinnangul ikkagi parimate konkurentide vääriline.
Kahjuks on videote mängimisega (mängib ka Flash videot!) vahel mingid jamad ja tuleb ette ka hakkimist. Paistab, et protsessor ei ole just kõige kiirem.
Üks lahe asi on veel, Widgetid või vidinad, neid pole harjunud telefonides kohtama, usun, seda ideed hakatakse usinalt kopeerima õige pea.”

24.11.2010 21:53 - Rohvka
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Nokia N8 arvustusi (review)Otsi Google abil: nokia n8 (review)