7.2 6 hindajat

Wii fit plus balance board (Wii)
Nintendo

Lisas Sandra Niidas 20.09.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ostsime siis ka endale Wii komplekti, mis sisaldas erinevaid mänge alustades bowlingust, lõpetades noolemängu, golfiga ja paljude muude vahvate mängudega, mis sinna vahepeale jäid. Igatahes füüsiliselt oli täitsa kurnav. Järgmisel päeval lihased ikka valutasid, samas oli tore kaaslasega võistelda. Kuigi olid mängud milles olin tugevam mina ja hulganisti mänge, milles oli tugevam mu kaasa.

Olime juba omajagu mänginud kui otsustasime osta lisaseadme wii fit plusi, mis sisaldab endas ka balance boardi. Ma olin väga õhinas, tahtsin juba ruttu koju minna seda seadeldist proovima.
Hea on see, et lisaks jooga- ja füüsilistele harjutustele on ka mängud, mis samuti trimmivad keha ja treenivad lihaseid, mida sa igapäevaselt ei kasuta. Üks mu lemmikmänge on kindlasti lumesõda ja hularõngaga keerutamine. Ütlen ausalt, muidu mul hularõngas puusadel kaua vastu ei pea, aga mängus olen ma proff. Hästi toredad on ka suusahüpped, kung-fu ja poksitrenn.
Jooga harjutuste pärast sai balance board soetatud ja tõesti see on tänuväärne. Olen umbes aasta joogatrennides käinud vahelduva eduga ja tänu sellele seadeldisele sain ma aru, kus peaksin natukene rohkem venitama ja kuhu peaksin rohkem rõhku panema. Balance board on väga nutikas, ta saab kohe aru, kui tasakaalu asendeid tehes natukene rohkem kõigud või hingad ebaühtlaselt. Treener on kohe lahke jagama õpetussõnu, kui sa teed kõik perfektselt, siis wii treener tunnustab ja kiidab sind. Kui sa teed kogu harjutuse nelja tärni tasemel, mis on profitase, siis treener plaksutab sulle ja ütleb veel hunnik tunnustavaid sõnu. Nii hea on nii treenida, kui keegi hästi ütleb või suunab. Peale harjutuse sooritamist näed palju kulutasid kaloreid ja kui kaua oled treeninud.
Saab koostada oma treeningkava, mis siis koosneb oma lemmikharjutustest või siis saad ära märkida oma probleemsed kohad ja wii annab sulle valikharjutused. Näiteks kui sa tahakd oma keskkohta treenida, siis saad ilmselgelt hula- ja venitusharjutused. Kui sind vaevavad seljamured, siis saad venitusharjutused seljale.
Oma treeningkava koostades saad paika panna ka aja, mille vältel tahad siis kilodest lahti saada või neid juurde tekitada.
Igapäevaselt on võimalus ennast kaaluda ja teha tasakaalu harjutuste testi, kus wii määrab sulle harjutuste põhjal vanuse. Seda kaalu ja testi ma ise väga ei usaldaks, sest see oleneb väga paljudest teguritest. Minu kaalumistulemused muutusid mõne minutiga, kuid umbes saab kindlasti tänu balance boardile oma kaalu teada.
Kindlasti on see balance board kasulikum, kui tavalised mängud, kus ennast liigutama ei pea. Kui tund aega teleka ees harjutusi teha on tunda, et järgmisel päeval lihased valutavad, siis on mõju ju olemas:)”

20.09.2011 10:53 - Sandra Niidas
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Nintendo Wii fit plus balance board (Wii) arvustusi (review)Otsi Google abil: nintendo wii fit plus balance board (wii) (review)