Onza Tournament Edition
7.8
4 hindajat

1. Onza Tournament Edition
Razer

muudetava jäikusega liikumiskangid (LS ja RS)
2 multifunktsionaalset nuppu LB ja RB kohal
Hyperesponse ja taustvalgusega A, B, X, Y
eraldi 4 nupuks jaotatud D-Pad
5 meetrit pikk kaabel


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
07.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“16.01.2012 Kahjuks andis pult peale nädalast mängimist otsad, vasak analoog lõpetas töö - vajutamise peale enam ei sprindi vaid jääb päris seisma. Kahju, et idee poolest pea täiuslik pult vastupidavuse poolest seda üldsegi mitte ei ole. Vähendan oma antud hinnet 10 pealt 1 peale.
Kindlasti ei soovita osta.

Esialgne arvustus siiski las jääda:

Pealtnäha tundub tavalise XBoxi puldi moodi, aga käes istub ikka hoopis teistmoodi. Tavaline pult on ümaram ja libedam, Razer Onza on pealt kummine ja veidi kandilisema kujuga. Juhtme olemasolu mängides ei märka ja tegelikult ei ole juhe ka takistuseks toas ringi liikumisel, näiteks praegugi istun telekast umbes 5 m kaugusel ja hoian pulti peos, juhe on lihtsalt meeletult pikk.
Akude puudumine teeb Onza veidi tavalisest juhtmeta puldist kergemaks, aga akude pesa vastu olin ma harjunud keskmisi sõrmi toetama, Onza kõhualune on lage. Back ja Start nupud asuvad ka mitte X nupu külgedel, vaid all ääres, mis oli üsna harjumatu algul.
Pääastikud RT ja LT liiguvad ka veidi teistmoodi ja sõrme all tunduvad veel erinevamad, Onza päästik on teravam ja liikumine sujuvam, aga käik on palju lühem kui tavalisel puldil.
Põhiline väga lahe asi on liikumis- ja sihtimiskangide LS ja RS jäikuse muutmine, selleks tuleb kruttida nupu all olevat ketast ja täiesti lõdvast täiesti kangeni lugesin ära 25 klõpsu. Lisaks on LS ja RS tundlikkus ülihea ja deadzone peaaegu olematu, s.t. võib vabalt sensitivity keerata 5-6 peale, et saaks hetkega ringi keerata, samas saab keskalas ikkagi väga normaalselt sihtida, mida tavapuldiga kuidagi järele teha ei ole võimalik.
Onza puldil on RB ja LB nuppe topelt (need on päästikute kohal olevad nupud, kes ei tea) ja neist ülemistele saab määrata ükskõik mis teise nupu funktsiooni. Nupud on ka palju konkreetsemad ja täpsemad, võibolla on asi ka selles, et pult on uus, mu vana XBox pult on ikka suht läbi mängitud. Ainus negatiivne asi, et RB ja LB nupud teevad teevad klõbinat kõvasti rohkem, kui tavaline XBoxi pult. Ma kasutan näiteks parempoolset päästikuna ja vasak on X ehk reload.”

07.01.2012 14:45 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Priit on seda arvustust muutnud: 16.01.2012 23:47
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Wii fit plus balance board (Wii)
7.2
6 hindajat

2. Wii fit plus balance board (Wii)
Nintendo


Lisas Sandra Niidas 20.09.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ostsime siis ka endale Wii komplekti, mis sisaldas erinevaid mänge alustades bowlingust, lõpetades noolemängu, golfiga ja paljude muude vahvate mängudega, mis sinna vahepeale jäid. Igatahes füüsiliselt oli täitsa kurnav. Järgmisel päeval lihased ikka valutasid, samas oli tore kaaslasega võistelda. Kuigi olid mängud milles olin tugevam mina ja hulganisti mänge, milles oli tugevam mu kaasa.

Olime juba omajagu mänginud kui otsustasime osta lisaseadme wii fit plusi, mis sisaldab endas ka balance boardi. Ma olin väga õhinas, tahtsin juba ruttu koju minna seda seadeldist proovima.
Hea on see, et lisaks jooga- ja füüsilistele harjutustele on ka mängud, mis samuti trimmivad keha ja treenivad lihaseid, mida sa igapäevaselt ei kasuta. Üks mu lemmikmänge on kindlasti lumesõda ja hularõngaga keerutamine. Ütlen ausalt, muidu mul hularõngas puusadel kaua vastu ei pea, aga mängus olen ma proff. Hästi toredad on ka suusahüpped, kung-fu ja poksitrenn.
Jooga harjutuste pärast sai balance board soetatud ja tõesti see on tänuväärne. Olen umbes aasta joogatrennides käinud vahelduva eduga ja tänu sellele seadeldisele sain ma aru, kus peaksin natukene rohkem venitama ja kuhu peaksin rohkem rõhku panema. Balance board on väga nutikas, ta saab kohe aru, kui tasakaalu asendeid tehes natukene rohkem kõigud või hingad ebaühtlaselt. Treener on kohe lahke jagama õpetussõnu, kui sa teed kõik perfektselt, siis wii treener tunnustab ja kiidab sind. Kui sa teed kogu harjutuse nelja tärni tasemel, mis on profitase, siis treener plaksutab sulle ja ütleb veel hunnik tunnustavaid sõnu. Nii hea on nii treenida, kui keegi hästi ütleb või suunab. Peale harjutuse sooritamist näed palju kulutasid kaloreid ja kui kaua oled treeninud.
Saab koostada oma treeningkava, mis siis koosneb oma lemmikharjutustest või siis saad ära märkida oma probleemsed kohad ja wii annab sulle valikharjutused. Näiteks kui sa tahakd oma keskkohta treenida, siis saad ilmselgelt hula- ja venitusharjutused. Kui sind vaevavad seljamured, siis saad venitusharjutused seljale.
Oma treeningkava koostades saad paika panna ka aja, mille vältel tahad siis kilodest lahti saada või neid juurde tekitada.
Igapäevaselt on võimalus ennast kaaluda ja teha tasakaalu harjutuste testi, kus wii määrab sulle harjutuste põhjal vanuse. Seda kaalu ja testi ma ise väga ei usaldaks, sest see oleneb väga paljudest teguritest. Minu kaalumistulemused muutusid mõne minutiga, kuid umbes saab kindlasti tänu balance boardile oma kaalu teada.
Kindlasti on see balance board kasulikum, kui tavalised mängud, kus ennast liigutama ei pea. Kui tund aega teleka ees harjutusi teha on tunda, et järgmisel päeval lihased valutavad, siis on mõju ju olemas:)”

20.09.2011 10:53 - Sandra Niidas
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Driving Force GT
8.8
9 hindajat

3. Driving Force GT
Logitech

900-kraadise pöörderaadiusega rool, pedaalid. PlayStation 3-le ja PC-le.


Lisas polarbear 26.12.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tegemist on Gran Tourismo ametliku roolikomplektiga. 900-kraadine rooli pöörderaadius tähendab korralikku 2,5 täispööret. Roolil on force feedback, ehk teel olevad takistused jms on roolil tuntavad.
Nii rool kui pedaalid on kaetud kummise materjaliga, nii et käsi või jalg kusagilt ära ei libise. Kahjuks puudub eraldi siduripedaal.
Käigukang on kohe rooli küljes.”

26.12.2010 12:17 - polarbear
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kinect
8.7
19 hindajat

4. Kinect
Microsoft

Võimaldab Xbox 360 omanikel puldivabalt mängida, suhelda, meelelahutust nautida. Koosneb VGA-kaamerast, infrapunakaamerast, mikrofonidest, mis võimaldab sügavustundlikkust ja hääljuhtimist.


Lisas lible 04.11.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Hehheh jõuluvana tõi :P
Päris hull kükitamise ja hüppamise teema on, praegu olen ainult ühte mängu teinud, mis kaasas on (Adventures) ja paari demot proovinud. Alguses on see kätega vehkides juhtimine natuke harjumatu, teiseks segavad sihtimist kõrval või seljataga liikuvad teised inimesed. Samas tundub, et see ei ole otseselt Kinecti probleem, vaid süüdi on mängude tarkvara, sest erinevates mängudes käitub käsijuhtimine erinevalt.
Mingeid kiireid otsuseid nõudvat mängu ei kujuta küll ette, iga liigutus jõuab ekraanile sekundise viitega.
Aga noh nalja saab ja külaliste lõbustamise efekt on võrreldav Wii'ga. Mugav on see, et mingeid pulte ega lisaseadmeid pole ja et näiteks suvalisel hetkel keset mängu saab teine mängija liituda, selleks ei pea muud tegema kui lihtsalt püsti tõusma.
Ma ei kujuta ette, mille järgi Kinect püüab ära arvata, kes tema ees seisab, aga umbes pooltel kordadel paneb täiega puusse, enamasti muutuvad tüdrukud poisteks, aga olen ka ise ühe korra end patsidega tegelasena avastanud. Kinectile uue võimaluse andmiseks tuleb tema vaateväljast korraks kaduda ja tagasi tulla.”

05.01.2011 00:11 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
PlayStation Move
8.6
14 hindajat

5. PlayStation Move
Sony

Liikumisandur-pult Sony PlayStation 3-le.


Lisas -ido- 08.10.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Proovisin ka siis selle move ära ja väga huvitav ja põnev uus toode. Mulle väga meeldib ja soovitan teistelgi proovida :)”

30.03.2011 16:23 - PisikeKaru
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Xbox LIVE Vision Camera
8.8
15 hindajat

6. Xbox LIVE Vision Camera
Microsoft

Lahutus 640×480 pikslit @ 30 Hz, 320x240 piklsit @ 60 Hz. USB 2.0.


Lisas kallerdaja 18.04.2010
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Xboxi taga pole sellele veel eriti rakendust, aga kuna sobib ka arvuti taha veebikaameraks, siis sellena kasutusel ongi. Pilt on hea. Naljakakas on see, et kaamera töötab ka PlayStation 3 taga.”

18.04.2010 21:06 - kallerdaja
Hinnang arvustusele:
  +0   -0