Grand Theft Auto V (GTA V)
7.7
19 hindajat

1. Grand Theft Auto V (GTA V)
Rockstar North

Avatud maailmaga seiklusmäng. XBox 360 ja PS3.


Lisas Ulder 20.09.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Võiks ju arvata, et kaua see seeria vastu peab ja et viiendasse osasse enam palju uut ja huvitavat sisse panna ei osatagi. Selgus, et oskavad ikka küll ja niisama kuulsa nime peal ratsa rikkaks saamisega pole tegu. Nojah, nad olid küll esimeste päevadega juba nii palju müünud neid mänge, et ratsa rikkaks saada, aga eks nad oleks ka jama asja sama hästi müünud. Nime pärast.

Selle mängu juures on nii palju head, et ei teagi, kust kohe peale hakata. Graafika on ilus, lausa laust kui palju head pilti on vananevatest konsoolidest välja pigistatud. Aga head on ka lugu, karakterid ja see tasemel huumor, mis alati GTA mängudega kaasas käib. Maailm on suur ja lai, avastamist on seal veel kauaks ajaks!”

20.09.2013 20:18 - Ulder
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Ingress
8.3
32 hindajat

2. Ingress
Niantic

Google valmistatud reaalajas ja -ruumis liitreaalsuse (augmented reality) mäng. Mängus osalemiseks tuleb nutitelefonil või tahvlil sisse lülitada GPS ja liikuda kaardil asuvate objektide vahel. Ingress töötab täna Androidiga telefonidel ja tahvlitel ning iPhone'l ja iPad'il.

Mängus võistlevad omavahel 2 võistkonda: Valgustatud (Enlightened) ja Vastupanu (Resistance). Mängijad näevad mobiilse rakenduse abil end ümbritsevas ruumis virtuaalseid objekte (Portaalid ja XM energia: Exotic Matter). Portaalide kaudu tungib Maale salapärane Maaväline intelligentne energia (Shapers), mis inimesi "nakatab". Valgustatud püüavad aidata sellel Maal levida, uskudes, et see viib inimkonna järgmisele evolutsioonitasemele. Vastupanu soovib inimkonda tundmatu ja salapärase "nakkuse" eest kaitsta. Mängijad peavad vastaspoole portaale enda valdusesse saama ja neid omavahel võrgustikku ühendama.

Eestikeelne mängujuhend: Kuidas mängida Ingressi?
Lae mäng tasuta alla Google Play poest: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticproject.ingress või App Store'st: https://itunes.apple.com/us/app/ingress/id576505181

 


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.01.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Jäime väga rahule. Maitsev söök, hea teenendus,ja üldiselt väga tore oli. Äitäh! Külastame kindlasti uuesti.”

25.02.2015 11:56 - aili
aili on seda arvustust muutnud: 25.02.2015 12:00
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
AR. Drone
7.8
16 hindajat

3. AR. Drone
Parrot

Raadioteel juhitav nelja tiivikuga kopter. Juhitakse WiFi teel, kasutades mobiilseadet (iOS, Android) või Linux PC ja joystick. Kaamerad ees ja põhja all.


Lisas loru 06.03.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Olen seda kopterit mõnda aega juba nillinud ja nüüd sai ostetud. Võin kohe öelda, et plaan on osta ka AR. Drone 2, sest juba esimesest on muljed päris head.
Kopter on nelja tiivikuga ja loob sisse lülitades oma WiFi leviala, mille piires seda mobiilseadmega juhtida saab, selleks kasutatakse spetsiaalse (tasuta) rakendust Free Flight. Kohe näedki ekraanilt pilti, mida näeb drooni esikaamera, samuti saab vaadata põhjavaadet. Navigeerimine on hästi lihtne ja hulluks ajavalt täpne. Võid selle drooni rahulikult õhus ühes kohas paigale hõljuma jätta. Tuult teeb ainult palju :)
Sellega saab siis niisama ringi lennata nii toas kui õues ning vaadata oma kodukanti näiteks kõrgelt, samuti saab videot salvestada ja olemas on ka spetsiaalsed mängud. Nii kahele droonile kui üksinda mängimiseks, aga neid pole proovinud. Juba niisama lennata ja filmida on väga pull.
Juhtekraanil on kogu aeg olemas hädaabi nupp, millele vajutades (mida puudutades) tiivikud kohe seiskuvad.
Eks tal ole vigu ka. Kaamerad ei ole näiteks väga head ja sellest tuleneb kaks probleemi. Esiteks video kvaliteet, mida näed/salvestada saad, aga samuti see, et põhja all asuvat kaamerat kasutab Parrot AR. Drone aru saamiseks, kui täpselt ta paigal püsib. Kui ta seda pilti enam ei suuda seletada, läheb Drone korralikult ebastabiilsemaks. Eraldi saab sisse ja välja lülitada kiiruse piirajat. Kui piiraja on peal, ei tõuse Parrot eriti üle 6 m aga on see-eest stabiilne. Kui piiraja on väljas, saab oluliselt kõrgemale lennata, aga ebastabiilselt. See tähendab, et võid oma kalli sõiduki lihtsalt puu otsa lennutada kui tuuleke puhuma peaks (sellist ohtu pole aga sugugi siis kui AR Drone madalamal lendab, ehk maapinda näeb).
Aku peab vastu vaid pool tundi ja laeb u 1,5h. Pool tundi läheb selle drooniga aga sõna otseses mõttes lennates, nii et varuaku oleks abiks.”

06.03.2012 22:43 - loru
Hinnang arvustusele:
  +2   -0