8.3 31 hindajat

Ingress
Niantic

Google valmistatud reaalajas ja -ruumis liitreaalsuse (augmented reality) mäng. Mängus osalemiseks tuleb nutitelefonil või tahvlil sisse lülitada GPS ja liikuda kaardil asuvate objektide vahel. Ingress töötab täna Androidiga telefonidel ja tahvlitel ning iPhone'l ja iPad'il.

Mängus võistlevad omavahel 2 võistkonda: Valgustatud (Enlightened) ja Vastupanu (Resistance). Mängijad näevad mobiilse rakenduse abil end ümbritsevas ruumis virtuaalseid objekte (Portaalid ja XM energia: Exotic Matter). Portaalide kaudu tungib Maale salapärane Maaväline intelligentne energia (Shapers), mis inimesi "nakatab". Valgustatud püüavad aidata sellel Maal levida, uskudes, et see viib inimkonna järgmisele evolutsioonitasemele. Vastupanu soovib inimkonda tundmatu ja salapärase "nakkuse" eest kaitsta. Mängijad peavad vastaspoole portaale enda valdusesse saama ja neid omavahel võrgustikku ühendama.

Eestikeelne mängujuhend: Kuidas mängida Ingressi?
Lae mäng tasuta alla Google Play poest: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticproject.ingress või App Store'st: https://itunes.apple.com/us/app/ingress/id576505181

 

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.01.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Jäime väga rahule. Maitsev söök, hea teenendus,ja üldiselt väga tore oli. Äitäh! Külastame kindlasti uuesti.”

25.02.2015 11:56 - aili
aili on seda arvustust muutnud: 25.02.2015 12:00
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Niantic Ingress arvustusi (review)Otsi Google abil: niantic ingress (review)