7.6 23 hindajat

Kosmos
http://www.forumcinemas.ee

Forum Cinemas ketti kuuluv kino Tallinnas. Kaks saali. Lisas filmis6ber 15.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Käisin hiljuti seal Kosmos 2 saalis, ehk väikeses saalis ja kogemus oli väga hea. See on täiesti korda tehtud, iga istme kõrval on lauake, kuhu saab jooki ja popkorni toetada, kõik on väga viks ja viisakas. Näeb välja nagu mingi miljoka isiklik kinosaal. Seejuures soovitaks istuda umbes esimeses reas, sest sealt jääb kinolinani veel paras distants ja kaugemalt hakkab ekraan juba liiga väike tunduma.
Mulle meeldib, et triipkoodi lugeja asemel on seal päris piletikontroll, selline vuntsidega lõbus härra, punane pintsak seljas, kes sisenemisel piletile templi lööb. Tuleb nõustuda eelpool arvustanud Alice-iga ja öelda, et on tõepoolest PÄRIS.”

27.06.2011 11:35 - Kerdemets
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Kommentaarid:
27.06.2011 11:44 heidy
Vuntsidega mehe kohta vist käib see jutt Kosmose tutvustusest :)

Kino legendaarsust suurendab kindlasti ka see asjaolu, et KOSMOSES teenindavad külastajaid mitmed kinotöötajad, kes on kinos ametis olnud juba maja avamisajast saadik ning kellest nii mõnigi võis ukse maagilisse kino võlumaailma lahkelt avada ka meie tänaste filmisõprade vanematele.

“Jaa, need moodsad multikompleks-ostukeskuse kinod on küll mugavalt teele jäävad (sest inimene peab ju paratamatult nt toidupoodi külastama) ja paljude saalid-linastustega, aga midagi jääb neis ikka puudu. Õiget tunnet ei ole: kõik on kuidagi liiga plastmassine ja kiirele tarbimisele suunatud. Kosmosesse ja Sõprusesse minnes on ikka kinno mineku tunne. On avarust ja õhku ja privaatsust, sest suures saalis istud sina ja veel ainult mõned inimesed.
Ja Kosmose väike saal on nt Solarise pisematega võrreldes ikka päris suur.”

26.06.2011 23:20 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Mulle see kino meeldib, selles on vanade aegade hõngu ja vähe inimesi. Vahel jääb tunne, et saad päris eraseansi, sest peale sinu kedagi ei olegi ja saal on ju hiiglama suur. Vähemalt suur saal. Väikses olen käinud üldse vaid mõne korra, isegi kui sisse arvata see aeg, mil Coca-Cola Plazat veel olemaski polnud. Aga kuna see väike saal on ikka jõle armetu, umbes nagu kellegi kodukino, siis sinna ma enam ei lähe.
Suur saal on aga võrratu, ruumi on lahedalt, õhku ja avarust palju. Mis mulle eriti meeldib ja mis mind sinna sageli meelitab, on see, et seal näidatakse 2D-s neid filme, mis muudes kinodes 3D-s on ja mulle see 3D jant eriti ei meeldi.
Viimane kord kui seal käisin, rääkisid töötajad-tädid, et suvel vahetatakse kõik toolid seal mugavamate vastu. Muidu need vanad klapp-toolid panid tõesti tagumiku seansi lõpuks huugama.
Igatahes hindan ma seda kino kõrgelt, seal on midagi erilist, isegi kui tehniliselt pole asi tipptasemel. Elamus on igal juhul garanteeritud ja sageli paremgi kui mujal.”

15.06.2011 12:19 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.forumcinemas.ee Kosmos arvustusi (review)Otsi Google abil: kosmos (review)