8.0 127 hindajat

K-Rauta
http://www.k-rauta.ee

Ehutuskaupade kauplused üle Eesti. Lisas Weardas 20.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Viimade kolme aasta jooksul olen tegelenud Pärnus kahe korteri remondiga ning selgeks on saanud, et kõige parema ehitusmaterjali ja üldiselt kaubavalikuga on just K-rauta pood (valik on lai: tööriistad, aiakaubad, kompressorid, murutraktorid, muruniidukid, aiatööriistad, basseinid, võrkkiiged jpm).

Pärnus on ehituspoed koos ühes piirkonnas (paraktiliselt Pärnu Kaubamajaka ümber) ning just K-rauta kauplus on kõige parema asukohaga. Suurest valikust leiab kõike. Klienditeenindus on alati sõbralik ja aidatakse leida just sobiv toode. Tõesti spetsiifilisemate soovidega midagi ei leia, siis on väga mugav tellida soovitud toode e-poest füüsilisse kauplusesse. Viimati ei leidnud ma küll füüsilise poe toodete seast soovitud kompressorit aga e-poe kategoorias oli toodetevalik täiesti piisav, juurde sai isegi tellitud paar käsitööriista. Füüsilises poes olen alati ka saanud soovitusi, mille tulemusena olen suutnud vältida kehvade otsuste tegemist.

Viimaste kuude suured soodushinnad on muidugi ostmise muutnud palju lõbusamaks aga üldiselt on hinnad ka mõistlikud. Jääb küll veel ootama tasuta transporti, sest ehituspoe ostud on tihtipeale niivõrd suured, et füüsilisest poest on neid rakse koju saada.”

28.07.2018 15:29 - Raido Tamar
Raido Tamar on seda arvustust muutnud: 28.07.2018 15:35
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.k-rauta.ee K-Rauta arvustusi (review)Otsi Google abil: k-rauta (review)