7.9 128 hindajat

K-Rauta
http://www.k-rauta.ee

Ehutuskaupade kauplused üle Eesti. Lisas Weardas 20.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kuigi hinnad on kohati päris soodsad, ei meeldi mulle sugugi Tallinna Tondi k-rauta drive-in. Järjekord on arusaamatu, peale kauba laadimist peab seisma tavakassa järjekorras, jube segane värk.
E-poega on aga positiivne kogemus, sain kilekotitäie kaupa kenasti infoletist kätte (hoidsin transpordi pealt kokku ja käisin ise järgi).”

30.07.2018 00:38 - raitz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Viimade kolme aasta jooksul olen tegelenud Pärnus kahe korteri remondiga ning selgeks on saanud, et kõige parema ehitusmaterjali ja üldiselt kaubavalikuga on just K-rauta pood (valik on lai: tööriistad, aiakaubad, kompressorid, murutraktorid, muruniidukid, aiatööriistad, basseinid, võrkkiiged jpm).

Pärnus on ehituspoed koos ühes piirkonnas (paraktiliselt Pärnu Kaubamajaka ümber) ning just K-rauta kauplus on kõige parema asukohaga. Suurest valikust leiab kõike. Klienditeenindus on alati sõbralik ja aidatakse leida just sobiv toode. Tõesti spetsiifilisemate soovidega midagi ei leia, siis on väga mugav tellida soovitud toode e-poest füüsilisse kauplusesse. Viimati ei leidnud ma küll füüsilise poe toodete seast soovitud kompressorit aga e-poe kategoorias oli toodetevalik täiesti piisav, juurde sai isegi tellitud paar käsitööriista. Füüsilises poes olen alati ka saanud soovitusi, mille tulemusena olen suutnud vältida kehvade otsuste tegemist.

Viimaste kuude suured soodushinnad on muidugi ostmise muutnud palju lõbusamaks aga üldiselt on hinnad ka mõistlikud. Jääb küll veel ootama tasuta transporti, sest ehituspoe ostud on tihtipeale niivõrd suured, et füüsilisest poest on neid rakse koju saada.”

28.07.2018 15:29 - Raido Tamar
Raido Tamar on seda arvustust muutnud: 28.07.2018 15:35
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin seal teadmisega, et vajan lahendust, aga ei olnud kindel, milline see lahendus saab olema. Kas liist või mastiks või silikoon, millega üks põrandaäär täita. Leidsin sealt ühe eriti sõbraliku töötaja, kes viitsis minuga tükk aega tegeleda, erinevaid lahendusi pakkuda ja head nõu anda. Nime kahjuks ei küsinud, muidu kiidaks praegu teda nimeliselt. Väga rahul.”

02.11.2013 21:13 - MIB
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sai seal nädalavahetusel käidud ja põhimõtteliselt kõik vajalik oli neil olemas. Üks lausa üllatuslikult. Nimelt sai otsitud mingit aurupuhastajat, mida müüs normaalse hinnaga vaid üks veebipood, aga sealt oli ka otsa saanud, K-Rautas oli sama asi mingi neljandiku võrra soodsamalt müügil. Seda ei osanud isegi loota.
Töötajatest on ka põhimõtteliselt abi, kuigi vahel on neid raske leida ja need infopunktid on tühjad. Üks noormees mingis infopunktis seal veits ülbevõitu oli, aga mitte liiga hullult. Normaalne valik ja asukoht Tallinnas vähemalt.”

02.04.2012 13:02 - helvetica
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Asjalik pood. Korralik valik ja mõnedki asjatundlikud müüjad, kelles täitsa abi on. Jah, ei ole midagi selle poe vastu.”

20.03.2012 21:13 - Weardas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.k-rauta.ee K-Rauta arvustusi (review)Otsi Google abil: k-rauta (review)