9.8 13 hindajat

HTC HD7

4.3 tollise (480 x 800 px) ekraaniga Windows Phone OS 7 operatsioonisüsteemiga, 5 MP kaamera. Lisas remember 26.11.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Telefon on tõeliselt suur, aga jääb siiski hiiglaste pealikule Dell Streakile alla. Nii et mahub mugavamalt taskusse, aga päris lapsekätega inimestel vist väga mugav seda kasutada ei ole. Ühe käega, ma mõtlen. Ekraan on ilus ja suur, aga kahjuks mitte OLED, mis võinuks nii suure ekraani puhul juba kohustuslik lisa olla.
Ekraani alt leiab klaasi taha peidetud puutetundlikud nupud ning mõlemalt poolt külgedelt kõlarid.
Telefoni tagant leiab 5 Mpix kaamera, aga tagumine osa kriimustub väga kergesti nii et ilu saab nautida vaid paar päeva.

Operatsioonisüsteem on nii mõndagi laenanud Microsofti teisest arendusest, Zunest. See on tegelikult hea, sest nii Zunes kui mingil moel ka Xboxi kasutajaliideses on need arengud väga tervitatavad olnud. Kasutajaliides näeb välja hoopis teistsugune kui neil tavalistel iPhone kloonidel, sh Androidil. Ometi on kõik vajalik olemas. Rakendustepoes on praegu veel nimetusi vähe, aga kõik mis on, on tõesti hea. Reaalselt polegi ju vaja mitutsadat tuhandet rakendust, vaid paarikümmet väga head. Tegelikult kasvab rakenduste maht seal poes iga päevaga päris uhkelt, nii et ma arvan, et paari kuu pärast ei jäägi see enam eriti App Store´ile alla. Olulisemad asjad paistavad kõik olemas olevat ja tore on näha, et kõik arendajad teevad oma rakenduse Windows Phone 7 süsteemi sobivaks ka välimuselt.

Veebisirvikuks on muidugi Internet Explorer, mis on telefoni toodult üsna hea, aga siiski häirib veider Flash, Silverlight ja HTML5 puudumine. Noh, küllap teevad korda.
Kui puudumistest rääkida, siis ülimalt kummaline on multitaskingu puudumine, samuti puudub copy ja paste. Kummaline just seepärast, et kõik peaks mäletama kui kõvasti Apple vatti sai, kui tal need asjad puudusid. Samas need lubatakse lisada õige pea.”

01.12.2010 13:46 - orlando
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe HTC HD7 arvustusi (review)Otsi Google abil: htc hd7 (review)