Partner:
8.5 11 hindajat

Ford Mondeo (2010-)

R-4, otto, 1999 cm³ mootor, võimsus 177 kW (240 hj) 6000 p/min. Lisas Autoleht 27.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Lisaks värskemale ilmele sai Ford Mondeo uuenduskuuri tulemusena juurde kaks mootorivõimalust ning pardale täiendavat sõitjate mugavust ja ohutust suurendavat tehnikat.

Välised muudatused puudutavad enim auto esiosa, kaheosalise radiaatorivõre ülemist poolt kahandati, alumist kasvatati ning lisati valgusdioodidel töötavad päevasõidutuled. Sama tehnoloogiat pruugitakse ka tagalaternates.

Varustusse lisandusid sõidurajal püsimist abistav süsteem, mis kõrvalekalletest annab teada roolivärinaga, automaatne kaug- ja lähitulede ümberlülitus ning juhi ärksust jälgiv seade. Viimane jälgib auto sõidujoont, võimalikku jeerimist ning kui see ületab kriitilise piiri, annab märku helisignaaliga.

Sõitjateruumi materjalidele ja kvaliteedile polnud juba värskenduskuurieelsel mudelil midagi ette heita, anti uuele mõningast peenlihvi, mis muidugi asjale kahjuks ei tule. Olulisemad on aga uued mootorid, 240hobujõuline otto- ja sellest 40 hobujõu võrra tagasihoidlikum diisel.

Juhitavuselt kuulub Mondeo klassi paremikku, kuid on samas üpris raske, käitudes oma 1569 tühimassikilogrammiga veidi laisalt.

PLUSSID:
Varustus, sõiduomadused, ruumikus

MIINUSED:
Suur tühimass

KOKKUVÕTE:
Ruumikas, hästi varustatud ja suurepäraselt juhitav pereauto, millele on raske midagi olulist ette heita.”

27.01.2011 09:11 - Autoleht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ford Mondeo (2010-) arvustusi (review)Otsi Google abil: ford mondeo (2010-) (review)