6.1 9 hindajat

Euronics
http://www.euronics.ee

Tehnikapoodide kett ja e-pood. Lisas Christiano 20.03.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ei oska toodet hinnata, sest polegi seda kätte saanud.
Väga imelik on minu meelest problemide lahendamise viis. Kui laos ei ole, siis pole ju mõttet muretseda - las klient ise muretseb. Ootasin tellitud Whirpool-i nõudepesumasinat kaks kuud, vahete vahel endast meelde tuletades, kuid vastuseks kuulsin vaid "vabandage, ei ole see veel meie lattu tulnud". Lõppude lõpuks selgus, et ei tulegi ning asemele pakutud tooded olid valitud absoluutselt formaalselt. Ise võtsin ühenduse Whirpool-i esindusega kust 15 minutiga sain vastuse, et tegelikult seda toodet, mida ma tellisin, enam ei ole, kuid on ka nende laos olemas väga sarnane mudel. Pöördusin Euronicsile küsimusega, kas saavad seda pakkuda ja mis hinnaga, kuid vastuseks oli "ei saa". Sellest on ainuke järjeldus, et keegi ei viitsi üldse tegelda, kui on mingi erakorraline olukord tekkinud. Samuti ootas mind ees ka raha tagastamisega seotud ebameeldiv üllatus: "esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14ne kpv jooksul". !!!
Nii et, olen ma väga pettunud sellise suhtumisega.
Kaks punkti panen vaid viisakuse pärast. Kuid lõppkokkuvõttes pole vahet, kas viisakalt sind saadetakse pikalt või mitte.”

02.03.2018 09:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mul oli sellest Euronicsist tükk aega üsna kesine mulje, aga nende viimase aja pingutused on väga õiges suunas. Teenindus on läinud märkimisväärselt sõbralikumaks ja asjatundlikumaks (kuigi endiselt on iga tehnikateadlik klient targem kui Euronicsi saalitöötaja), väljapanek on hea ja paraneb aina. Näiteks Rocca al Mare Euronicsis avati just Apple Shop, mis on Apple ametlik shop-in-shop kontseptsioon. Käisin ka vaatamas ja märkasin, et Mac Pro on küll silmatorkavalt puudu... Ehitavad seal üldse ümber poodi päris arukalt, tuues uued hitid -- telefonid, tahvelarvutid jne -- kohe sissepääsu juurde.
Telekate valik on Euronicsis samuti hea ja isegi kodumasinaid on piisavalt. Hinnad normaalsed ja ostudega saab koguda ka punkte, mille eest praeguseks küll midagi asjalikku kahjuks osta ei ole, punktipoes on paras saast.
E-pood on neil ka korralik ja toimiv ning arusaadav. Mugav on ka püsikliendiks registreerunult see, et nad säilitavad ostude ajalugu sh tšekke ise ja kui endal ära kaob siis saab alati nende süsteemist kätte. Väga mõistlik!
Igatahes tundub, et Euronics on oma õige tee leidnud ja edu neile selle käimisel!”

20.03.2015 20:58 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.euronics.ee Euronics arvustusi (review)Otsi Google abil: euronics (review)