6.1 9 hindajat

Euronics
http://www.euronics.ee

Tehnikapoodide kett ja e-pood. Lisas Christiano 20.03.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mul oli sellest Euronicsist tükk aega üsna kesine mulje, aga nende viimase aja pingutused on väga õiges suunas. Teenindus on läinud märkimisväärselt sõbralikumaks ja asjatundlikumaks (kuigi endiselt on iga tehnikateadlik klient targem kui Euronicsi saalitöötaja), väljapanek on hea ja paraneb aina. Näiteks Rocca al Mare Euronicsis avati just Apple Shop, mis on Apple ametlik shop-in-shop kontseptsioon. Käisin ka vaatamas ja märkasin, et Mac Pro on küll silmatorkavalt puudu... Ehitavad seal üldse ümber poodi päris arukalt, tuues uued hitid -- telefonid, tahvelarvutid jne -- kohe sissepääsu juurde.
Telekate valik on Euronicsis samuti hea ja isegi kodumasinaid on piisavalt. Hinnad normaalsed ja ostudega saab koguda ka punkte, mille eest praeguseks küll midagi asjalikku kahjuks osta ei ole, punktipoes on paras saast.
E-pood on neil ka korralik ja toimiv ning arusaadav. Mugav on ka püsikliendiks registreerunult see, et nad säilitavad ostude ajalugu sh tšekke ise ja kui endal ära kaob siis saab alati nende süsteemist kätte. Väga mõistlik!
Igatahes tundub, et Euronics on oma õige tee leidnud ja edu neile selle käimisel!”

20.03.2015 20:58 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.euronics.ee Euronics arvustusi (review)Otsi Google abil: euronics (review)